כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חולים מהלימודים? נבדק שלושה ימי מחלה מול הטלוויזיה

זוכרים שכשהיינו קטנים נהגנו להמציא מחלה, כאב ראש או כאב בטן, ולו רק כדי להישאר בבית ולצפות בתכניות הילדים, ששודרו אז בטלוויזיה החינוכית?

24/08/2015
אז, מסתבר שגם כיום ישנם רבים הבוחרים להישאר בבית כדי לצפות בתכניות הטלוויזיה ולו רק כדי שלא יפסידו את הסדרה או הסרט שהם כה אוהבים. אולם מלבדם, גם אלה שחולים ונאלצים לבלות בבית בשל מצבם הבריאותי, יכולים ליהנות (ככל האפשר) מכמה ימים של מחלה בבית מול הטלוויזיה. במקום לשכב במיטה, לבהות בתקרה ולסבול בעיקר מרחמים עצמיים, אפשר לבלות מול הטלוויזיה וליהנות מכמה ימים נפלאים של שידורים מצוינים.

מגוון רחב מאד של סדרות וסרטים

מי שנשאר בבית בעקבות מחלה או מכל סיבה שהיא, יכול ליהנות ממגוון רחב מאד של שידורי טלוויזיה של סלקום טיוי או כל חברה אחרת המתבססת על שיטת שידור אינטרנטית. מדובר במבחר עצום מאד של תכנים, הכוללים שפע של סדרות טלוויזיה אמריקאיות, אנגליות וגם ישראליות וכמובן גם סרטי דרמה, קומדיה, פעולה, אנימציה, סרטים לילדים, סרטים זרים ועוד. בין אם נשארים בבית בעקבות מחלה במשך יום אחד בלבד, ובין אם שלושה, בכל אחד מהימים אפשר לצפות בסדרה או סרט וליהנות מהמבחר העצום מבלי הצורך לחזור לצפות באותו התוכן שוב ושוב.

אפשרות ליהנות מעונות חדשות ועדכניות יותר

אם אתם עוקבים אחר סדרות אמריקאיות שונות, תוכלו ליהנות, כשאתם בבית, ביום מחלה, מעונות חדשות ועדכניות. 3 ימי מחלה בבית הם הזדמנות מצוינת למרתון של סדרות או למרתון של סרטים. לא משנה באיזו סדרה מדובר, זוהי הזדמנות מושלמת לצפות בפרקים השונים של הסדרה ואולי גם בכמה עונות, בזו אחר זו. ואם אוהבים ז'אנר מסוים של סרטים, למשל סרטי מתח, אפשר לצפות בשלושה או ארבעה סרטים אחד אחרי השני וליהנות מכמעין הקרנה פרטית של הסרטים האהובים. ואם מתחשק לכם פתאום לצפות בתכנים ישנים יותר, גם אותם תוכלו למצוא. אלו יכולות להיות סדרות ישנות וסרטים ישנים מוכרים, שיעלו בכם זיכרונות נעימים ויזכירו לכם מה אתם אוהבים.

לא ראיתם בלייב? תוכלו להקליט

במידה והסרטים הוקרנו בשעה שישנתם, תוכלו להקליט אותם ולצפות בהם בזמנכם הפנוי, כשאתם ערים מול הטלוויזיה. גם אם קבעתם תור לרופא המשפחה שלהם, אתם לא צריכים להפסיד את הסדרה שאתם אוהבים. תוכלו לכוון את הממיר להקלטה, לצאת מהבית לעניינכם, ולחזור ולצפות בסדרה האהובה.

אז, כדאי או לא כדאי?

ניתן להסיק מדוגמאות אלו שזהו פתרון נהדר לכל מי שנאלץ, בין אם מבחירה ובין אם מלת ברירה, לבלות בבית כמה ימים. במסגרת ימי המחלה שלכם, תוכלו לארגן לעצמכם אולם קולנוע ביתי, עם ספה מפנקת, שמיכה רכה ונעימה, כוס תה ושלט ביד. תוכלו לנוח מול הטלוויזיה, ליהנות מכל התכנים שמעניינים אתכם ולבלות רק אתם והדמויות שאתם כה אוהבים מהסדרות המצוינות או הסרטים השונים שמשודרים בטלוויזיה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים