כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יש לכם חניה בבניין? להלן פתרונות מיגון לחנייה

חוששים מפריצה לרכב בחנייה הפרטית שלכם? להלן מגוון פתרונות מיגון לשמירה על הרכב בחנייה

26/08/2015
הנה כמה פתרונות מיגון שאותם כדאי לשלב בחנייה הפרטית של הבית או העסק:
א. מחסומי זרוע – זהו פתרון מיגון זול יחסית שהיתרון שלו הוא היעדר צורך בפינוי מקום. החיסרון הוא מניעת כניסה של רכבים בלבד והיעדר יעילות מול הולכי רגל. מחסומי זרוע מומלצים עבור חניות פרטיות במבני מגורים ומשרדים, או לצורך בקרה ופיקוח אחר כניסת אורחים.

ב. שערי הזזה – אלו שערים חשמליים שניתן לפתוח ולסגור באמצעות שלט רחוק, כפתור ייעודי ולפעמים שיחת טלפון או אפליקציה ייעודית. שערי הזזה מעניקים מיגון מקסימאלי והם מתאימים לאיום הרמטי של החנייה הפרטית. בנוסף, יש שערי הזזה קונזוליים המותקנים בצורה מרחפת ומתאימים למקומות בהם הקרקע אינה ישרה.

ג. שערי כנף – אלו שערים שנפתחים ונסגרים כלפי פנים. הם מתאימים לכניסה לחנייה פרטית גדולה ודורשים יחסית הרבה מקום. לשערי כנף יש נוכחות בולטת והם מעבירים מסר של יוקרה, אקסקלוסיביות, פאר והדר.

ד. שערים נגללים – אלו שערים הנפוצים בחנויות, מוסכים וחניות ציבוריות. עם זאת, אפשר להתקין אותם גם בחנייה פרטית של בית צמוד קרקע. השערים נגללים כלפי מעלה ונכנסים אל תוך נישה ייעודית. הם מיוצרים מאלומיניום, מתכת או פלסטיק ומבטיחים פרטיות מלאה בתוך החנייה.

למה להתקין פתרונות מיגון בחנייה?

חנייה פרטית בבית או בעסק דורשת שימוש באמצעי מיגון יעילים. אמצעים מן הסוג הזה מסוגלים למנוע פריצה, גניבה או כניסה של גורמים לא רצויים. פתרונות מיגון לחנייה הפרטית משפרים את תחושת הביטחון האישי ומונעים עוגמת נפש רבה. את הפתרונות כדאי לשלב בבתים צמודי קרקע וגם בחניות של מבני מגורים משותפים. בנוסף, יש היום פתרונות מיגון אטרקטיביים שנותנים מענה על צרכים דקורטיביים ואסתטיים.

פתרונות המיגון השונים שומרים על ערך החנייה הפרטית ומעלים את ערך הנכס. הם חיוניים בערים גדולות, במושבים ובקיבוצים. אפשר להתקין את פתרונות המיגון בחנייה של המשרד ועבור חלק מהעובדים בארגון או בחברה. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי פתרונות מיגון ולהשוות בין המוצרים השונים לפי מפרט טכני, דרישות ונתונים כמו עלויות והוצאות תחזוקה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים