כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל המעלות במזגן מיצובישי לדירה החדשה

אחת הדרכים הטובות ביותר להתאקלם במהירות בדירה החדשה היא להחליף מזגן. הנה כל הסיבות שיגרמו לכם לבחור במזגן מיצובישי

31/08/2015
מעבר לדירה חדשה הוא הזדמנות מצוינת להחליף את המזגן. מערכת מיזוג חדשה עם טכנולוגיה מתקדמת יכולה לחסוך בהוצאות אנרגיה, לשפר את איכות החיים ולהתאים גם לחימום בתקופת החורף. מעבר לכך, קשה לשרוד את האקלים הים תיכוני בישראל ללא תמיכה של מזגן עוצמתי וחזק. ההמלצה הטובה ביותר היא לבחור מלכתחילה מזגן מיצובישי וכך ליהנות מיתרונות רבים:

א. ייבוש מופחת של האוויר ושמירה על גריעת לחות קבועה

אחד היתרונות הגדולים של מזגן בטכנולוגיית אינוורטר בא לידי ביטוי גם בקיץ וגם בחורף. ראשית, בתקופת הקיץ המזגן שומר על גריעת לחות קבועה. המשמעות היא פעולה רציפה שמסייעת בגריעה קבועה של אחוזי הלחות מתוך האוויר בדירה החדשה. שנית, המזגנים מציעים ייבוש מופחת של האוויר במהלך החימום. כך מקבלים הרגשת נשימה רעננה ומרכזים את כל המעלות תחת קורת גג אחת.

ב. אמינות

אין תחליף למזגן המיוצר על ידי חברה אמינה כמו מיצובישי. בעזרת אמינות ניתן להבטיח טיפול מהיר בתקלות, מגוון חלקי חילוף מקוריים ומחירים נוחים. חברת מיצובישי מפרסמת הטבות מיוחדות עבור רוכשי מזגנים בדירות חדשות וניתן להיעזר באמינות שלה גם כדי להעלות את ערך הנכס. במילים אחרות, ההוצאה על המזגן היא השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך.

ג. חיסכון בצריכת החשמל

השיקול העיקרי של בעלי דירות חדשות הוא חיסכון בצריכת החשמל. היות ומעבר הדירה עצמו כרוך בהוצאות של עשרות ומאות אלפי שקלים, חיסכון בצריכת החשמל הוא בהחלט פקטור משמעותי. את החיסכון הזה משיגים רק אם בוחרים מלכתחילה במזגן איכותי המוכיח את עצמו בתנאי מזג אוויר משתנים.

ד. התאמה לחלל הפנים

במעבר לדירה חדשה יש להביא בחשבון את הצרכים החדשים של דיירי הבית. בין היתר כדאי להתאים את המזגן לחלל הפנים בסלון, במטבח ובחדרי השינה. כדאי לתת עדיפות למזגן חזק שיכול לקרר את החדר במהירות בתקופת הקיץ, ולחילופין לחמם אותו בימי החורף.

איך בוחרים מזגן מיצובישי?

עוד יתרון של מזגן מיצובישי הוא היצע רחב מתוכו ניתן לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכי המשתמש. כדאי לבחור מזגן לפי פרמטרים כמו תפוקת קירור ותפוקת חימום, טכנולוגיה, דירוג אנרגטי, מקדם יעילות וכמובן טווח מחירים. כדאי להשוות בין דגמים שונים של מזגנים לפני שמקבלים החלטה ולקבל הצעת מחיר מסודרת כולל התקנה ופירוק של המזגן הישן. במידה ומדובר על דירה חדשה בקומה גבוהה, יש לבחון אפשרות להרמה של המזגן באמצעות מנוף.

לסיכום

יש הרבה שיקולים המלווים את הבחירה במזגן לקראת מעבר לבית חדש. השקיעו זמן בבחירת מזגן מיצובישי ותוכלו להפיק ממנו את מרב התועלת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים