כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד מערכות vrf יכולות לשדרג את איכות החיים שלנו

ידוע שהמיזוג בבית יכול לשפר משמעותית את איכות חיינו. במאמר זה נסביר על מערכות vrf ועל ההבדלים ביניהן לבין יתר מערכות המיזוג שקיימות בשוק.

03/09/2015
מערכות קירור ומיזוג עלולות לעתים להיות בעייתיות מאד, ורבים מאתנו התנסו בעבר במזגנים שלא באמת סיפקו קירור טוב ואחיד בין כל חלקי החדר, והיו מסובכים לתפעול. אם אתם מחפשים פתרון הולם למיזוג חללים שונים - אין ספק שתגלו כי מערכות VRF הן המערכות המושלמות לכך! המערכות הללו פועלות על בסיס מערכת אינוורטר. מערכת זו כוללת בעצם מדחס אשר מסוגל לשנות את מהירותו - ובכך הוא שונה ממדחסים של מערכות מיזוג רגילות שיש להן פשוט מצב הפעלה או מצב כיבוי, בלי יכולת שינוי ושליטה על מהירות ההפעלה והעוצמה.

אז מה היתרונות של מערכות vrf על פני מערכות מיזוג אחרות הקיימות בשוק?

אז מה היתרונות של מערכות  vrf על פני מערכות מיזוג אחרות הקיימות בשוק?
● תגובה של המדחס למאיידים - היתרון המובהק של מערכות VRF הוא בכך שהמדחס בעצם מגיב למאיידים של המערכת. המאיידים קולטים עד כמה הטמפרטורה ירדה במקום, והאם היא כבר ירדה בהתאם לצורך. או אז המדחס ישנה את מהירות הפעולה שלו כדי לשמור על טמפרטורה אחידה. אם יש תגובה שהטמפרטורה לא מספיק קרה - המדחס יפעל בעוצמה גבוהה יותר, ושוב הטמפרטורה תישמר.

● פיזור בכל החדר - דרך ההפעלה הייחודית של מערכות VRF מאפשרת לכם ליהנות מפיזור שווה של האוויר הקר בכל רחבי החדר. במזגנים אחרים, יש לעתים בעיה כי האוויר הקר מרוכז רק בפינה מסוימת בחדר, ויתר החדר לא מקורר מספיק. לעומת זאת, במערכות הVRF השלבים של המזגן פועלים כך שהם יוצרים פיזור לכל חלקי החדר - המאיידים בעצם חשים אילו חלקים לא התקררו דיים, אוז השלבים משנים את צורתם, והקירור יעבור לחלקים המתאימים.

● חיסכון בצריכת החשמל - מאחר שמנגנון ההפעלה של מערכות VRF כולל שינוי בפעילות המדחס ולא רק כיבוי הודלקה שלו, נוצרת גם תגובה שמאפשרת חיסכון בצריכת החשמל, כאשר גם יש כיבוי של מדחסים מיותרים שאין צורך שיפעלו בהכרח. מאחר שהמערכת מודולרית וגמישה, חשמל לא מתבזבז לחינם.

כמה יעלה לנו השדרוג המשמעותי למערכות ה vrf?

אחרי שהוסבר כמה ואיך מערכות המיזוג הייחודית הזאת משפרת את איכות החיים שלנו, אין ספק שהשיקול הכלכלי הוא גורם חשוב בקניית מערכת מיזוג חדשה.
אם משווים את המחיר של מערכות VRF למערוכת מיזוג אחרות, מגלים שמהערכות הללו יקרות יותר. עם זאת, בטווח הארוך המערכות הללו מהוות השקעה נבונה מאד. הן מחזיקות מעמד לאורך שנים רבות, לא סובלות מתקלות, וכמובן - חוסכות בצריכת החשמל.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים