כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יד שנייה לעסקים - מדוע זה כדאי?

אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך בהוצאות התפעול השוטפות של העסק היא לרכוש ציוד משומש. בין אם מדובר על מקרר יד שנייה, ארונות ומדפים או פינות ישיבה, הנה כל הסיבות שיהפכו את הרכישה לעסקה משתלמת

08/09/2015
עסקים רבים נאבקים כמעט מדי חודש עם הוצאות קבועות בסך עשרות אלפי שקלים. קשה לפתוח עסק חדש בישראל ועוד יותר קשה להחזיק מעמד בסביבה דינאמית, תחרותית וצפופה. יחד עם זאת, בעלי עסקים יכולים לחסוך לעצמם הרבה כסף בעזרת ציוד משומש. רכישה של ציוד כזה מבטיחה יתרונות רבים והיא מתאימה לסוגים שונים של פריטים.
אלו הפריטים המשומשים שמומלצים עבור חנויות ועסקים:

א. מקרר יד שנייה

מסעדה, קיוסק או כל עסק אחר שצריך מקרר לא חייב לרכוש מוצר חדש. כדאי לבעלי העסק לבדוק אפשרות של רכישת מקרר תעשייתי או מסחרי מיד שנייה, לחדש אותו ובמידת הצורך גם לקבל עליו אחריות. מקרר יד שנייה משתלם בטווח הקצר והארוך. הוא מאפשר פתיחה מיידית של עסק חדש, אך מעניק גיבוי למקרה של תקלות בלתי צפויות.

ב. ארונות ומדפים

כל העסקים צריכים לפחות חלל אחד המשמש לטובת אחסון מלאי וציוד. במקום לעצב מחדש את העסק או לשלם מחירים מופרזים על ארונות ומדפים, אפשר לרכוש אותם מיד שנייה. הלקוחות לא רואים את החלק האחורי של העסק ומבחינת העובדים לא משנה אם מדובר על פריטים חדשים או משומשים. ארונות ומדפים נמכרים לעסקים בכל הארץ וניתן להרכיב אותם בצורה עצמאית.

ג. ריהוט

אי אפשר לדבר על היתרונות של יד שנייה לעסקים מבלי להזכיר את פתרונות הריהוט. לעסקים יש אפשרות לרכוש שולחנות, כסאות ופינות ישיבה מעסקים אחרים או מאנשים פרטיים. ריהוט מיוצר כיום תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים וניתן לחדש אותו בעזרת צבע וליטוש בלבד. הריהוט הנבחר משנה את פני העסק וחוסך בהוצאות במהלך שיפוץ תקופתי.

כיצד בוחרים מקרר יד שנייה, ארונות וריהוט?

השאלה העיקרית מבחינת בעלי עסקים היא לא רק האם לרכוש ציוד משומש, אלא כיצד לעשות זאת בצורה נכונה. הטיפ בהקשר הזה הוא להיעזר באתרי האינטרנט ולהשוות בין מוצרים על בסיס תמונות, המלצות של לקוחות קודמים וקבלת חוות דעת אישית. אפשר להתחייב לרכישה של מקרר יד שנייה, ארונות וריהוט רק אחרי שרואים מקרוב את המוצר. כדאי לבדוק כמה זמן הפריט נמצא בשימוש ואיפה הוא מאוחסן. יש לתת עדיפות לפריטים משומשים במצב טוב ולהסכים לשלם עליהם עוד כמה שקלים.
לסיכום, ציוד משומש חייב להיות חלק ממערכת השיקולים של בעלי עסקים. החיסכון בהוצאות ההקמה של העסק ממשיך להשפיע גם במהלך הפעילות השוטפת. את החיסכון בתקציב ניתן להפנות להשקעות נוספות, ליצירת בידול מול המתחרים וגם למהלכי שיווק ופרסום או קידום מכירות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים