כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סוגי הדפסת תמונות עבור סטודנטים

באמצעות הטכנולוגיה המפותחת של ימינו אנו יכולים להפוך כל תמונה קטנה ליצירת אומנות, כל זאת בלי להשקיע יותר מידי מאמצים אך חשוב לדעת כיצד ואיפה ניתן להדפיס את התמונה כך שתמצא את הפוטנציאל שלה.

10/09/2015

איכות וניסיון

באמצעות בית דפוס איכותי אשר מתמחה בתחום הדפסת תמונות , עובד עם המכשור החדיש ביותר, מעסיק גרפיקאים מוכשרים ומנוסים ומאפשר ללקוח לבחור בין מגוון סוגי הדפסות יהיה ניתן להגיע לתוצאות הרצויות ולמלא את חלל הבית, חדר השינה, חדר העבודה, חדר הילדים וכו' בתמונות נפלאות אשר יאירו את ימינו וישמחו אותנו בכל פעם שרק נביט בהן. כיום, ניתן להדפיס תמונות על קנבס, על קאפה ועוד מגוון אפשרויות ולבחור בין גדלים שונים.

קנבס וקאפה להדפסת תמונות באיכות

קנבס וקאפה להדפסת תמונות באיכות
שני החומרים הללו נוחים מאוד לעבודה ומאפשרים לאנשים רבים- ביניהם סטודנטים לאומנות, לבצע עבודות שונות. הקנבס הינו חומר טבעי אשר מורכב מסיבים בצפיפות גבוהה והוא עמיד ביותר. הקאפה היא משטח חלק, קשה ויציב ומכיוון שהיא חומר תעשייתי היא זולה מהקנבס. על הקנבס ניתן לצייר עם צבעי שמן וצבעי אקריל וניתן להדביק עליו סלוגנים כך שהוא מתאים מאוד גם לאנשים שמשווקים מוצרים או שירותים. אך אם אתם מעוניינים להדפיס הרבה תמונות ויש לכם תקציב מוגבל ייתכן ועדיף לכם להדפיס על הקאפה.

כמו כן, הדפסה על קאפה תהיה זולה יותר מאשר הדפסה על קנבס, אך אין לזלזל בקאפה שכן גם להדפסה מסוג זה יש יתרונות רבים- הקאפה קלה מאוד, היא תאפשר לכם לסחוב עבודות רבות ויהיה ניתן לתלות אותה בקלות. כמו כן, ניתן להדביק עליה הדפסות מבד, למינציה ועוד ולקבל מראה נקי ואסתטי. הקאפה תחזיק מעמד למשך זמן, תשמור על המראה וקל מאוד לנקות אותה.

הדפסה על מתקני תצוגה- רול אפ

אופציה נוספת הינה הדפסה על מתקני תצוגה. לרול אפ יש הרבה יתרונות- הוא גדול מאוד ולכן קשה לפספס אותו, אפשר להדפיס עליו תמונות בצבעים רבים, ניתן להציב אותו במגוון מקומות והוא נייד ביותר משום שהוא מתקפל. הרול אפ יכול לסייע לכם לפרסם מוצרים ושירותים וגם להציג עבודות גמר באוניברסיטה או במכללה- ניתן להדפיס עליו את שם הפרויקט ואת המסר שברצונכם להעביר לשאר הסטודנטים, ניתן להשתמש בו כדי להציג תמונות של הפרויקט בהגשת עבודת הגמר שלכם, ניתן להציב אותו בצד הכיתה וליצור רושם לסטודנטים בכניסה לכיתה.

סוגי הדפסות נוספות

נוסף על סוגי הדפסת התמונות שהוזכרו ניתן להדפיס על חומרים נוספים- ניתן להדפיס על מגוון סוגי מתכות, ניתן להדפיס על עץ או על אריחים מקרמיקה, ניתן להדפיס על בד כותנה ועוד.

תוכלו להשתמש בשפע סוגי ההדפסות גם כדי להעניק מתנה לקרובי משפחה, חברים וקולגות- תוכלו למשל להדפיס תמונה לחברים קרובים אשר הצטלמו בטיול ולגרום להם לשמוח באמצעות זיכרון נעים, תוכלו להדפיס על החומרים השונים כדי לשמח את ההורים שלכם, תוכלו להדפיס תמונות לסבים ולסבתות שלכם, תוכלו להדפיס את התמונה לבני הזוג לכבוד יום האהבה, יום נישואין או סתם כי מתחשק לכם להביע את אהבתכם ולהראות להם שאתם חושבים עליהם ועוד. המתנה הייחודית אינה דומה לשום מתנה אחרת משום שהיא אישית, מאפשרת לכם להביע את היצירתיות שלכם ומחממת את הלב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים