כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

השירותים הניתנים על ידי מכוני העתקות לסטודנטים

תקופת הלימודים באוניברסיטה או במכללה אינה פשוטה, בעיקר לא במדינתנו היקרה. הצורך לעמוד בכל החובות והמטלות, להגיש עבודות ופרויקטים שונים לרבות עבודות תיזה ועבודות דוקטורט, להתכונן למבחנים, להגיע לשיעורים וכו' בשילוב הצורך לעבוד והמשכורות הנמוכות של העבודות המזדמנות אינו משאיר יותר מידי זמן או כסף שכן סטודנטים רבים משלמים על הלימודים ומשכירים דירות. כדי להקל על הסטודנטים מציעים מכוני העתקות שונים הטבות משמעותיות.

10/09/2015

שירותים מקצועיים, מהירים ומגוונים

שירותים מקצועיים, מהירים ומגוונים
מכוני ההעתקות אשר מתאימים את שירותיהם לסטודנטים מציעים שירות מקצועי ומהיר, מכונות צילום איכותיות וחדישות בשחור לבן או צבעים, סורקים בצבע או בשחור ולבן עד לגודל של 3A, אפשרויות כריכה לכל גודל וסוג עבודה, עמדות מחשב רבות כך שלא ייווצרו תורים ,מחירים משתלמים ואף מפחיתים את המחירים בצורה משמעותית עוד יותר כאשר קהל היעד הוא סטודנטים לאדריכלות ועיצוב. המחירים הנמוכים מסייעים מאוד לסטודנטים הללו משום שהם זקוקים לשירותים רבים עוד יותר משאר הסטודנטים.

סטודנטים לאדריכלות יכולים להשתמש במדפסות פלוטרים (באמצעות המדפסות יכולים הסטודנטים להדפיס שרטוטים, לעצב עבודות דפוס בגדלים מרשימים בלי לפגוע באיכות התמונה ועוד), יכולים לעבוד עם פוסטרים וקנבסים, יכולים להשתמש במכונות למינציה בגדלים שונים, להדפיס על סוגי בדים, ניירות ומדבקות רבים, למסגר עבודות, להדביק על קאפה, להפיק פלוטים, לצלם תוכניות בנייה, להדפיס על משטחים מגוונים, לעבוד עם מכשור ייחודי להעלאת קבצים ועוד- כל זאת במחירים משתלמים ונוחים לסטודנטים.

כמו כן, יכולים כל הסטודנטים להדפיס כרטיסי ביקור, להדפיס הזמנות לאירועים, להדפיס גלויות, להדפיס קטלוגים, להדפיס פליירים, להדפיס מעטפות, קבלות וחשבוניות, להדפיס לוחות שנה, להדפיס ספרים, להדפיס חוברות, להגדיל תמונות ועוד.

הכל בשביל הסטודנט

מכוני העתקות אשר מעניקים שירותים מיוחדים עבור סטודנטים יודעים כי לסטודנטים אין זמן ולכן הם מאפשרים להם לבצע את ההזמנות און ליין, להדפיס ולקבל את החומרים באותו היום, לאסוף את העבודות מהמכון או להזמין משלוח עד לבית וכו'. בצורה זו יכולים הסטודנטים לחסוך זמן. מכוני העתקות איכותיים יעבדו במשך שעות רבות כך שגם הסטודנטים העסוקים ביותר יוכלו למצוא זמן ולהגיע אל המכון.

כדי להעניק לסטודנטים את השירות הטוב ביותר יעסיקו מכוני ההעתקות האיכותיים צוות גרפיקאים מנוסה ומוכשר אשר יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ובמהירות כך שהסטודנטים יצליחו לעמוד בזמני ההגשה.

לסיים את התואר בהצלחה ולשמור על הכיס

אז אם אתם סטודנטים ומעוניינים לסיים את התואר בהצלחה, לחסוך זמן ולשמור על הכיס, מומלץ עבורכם לפנות אל מכון העתקות איכותי ובעל ניסיון אשר פונה אל קהל הסטודנטים ומציע להם מגוון שירותים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים. מכון העתקות מקצועי יוכל לסייע לסטודנטים מכל התחומים- מסטודנטים להנדסה עד סטודנטים לספרות. מכון ההעתקות המתאים יכיל מכונות מתקדמות, שפע כלים ויעסיק עובדים מנוסים, לרבות מעצבים גרפיים יצירתיים. כמו כן, יעבוד המכון עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר. בצורה זו יוכל המכון להעניק שירות איכותי ולהדפיס עבודות שיחזיקו מעמד למשך שנים.

ליהנות מחוויית הלימודים- כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

שירות מקצועי ואדיב מעובדי המכון, עבודה מהירה ואיכותית, הבנת הצרכים של הסטודנטים והתאמת השירות לעבודות שעליהם להכין יסייעו לסטודנטים ליהנות מתהליך העבודה והלמידה, לקבל את התוצאות הרצויות ויגרמו להם לשוב אל המכון לעיתים קרובות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים