כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים למיגון הבית ולאבטחתו

הרגשת הביטחון וההגנה הכללית שלנו בפרט ושל משפחתנו בכלל, הינה חשובה מאוד ועומד בראש רשימת העדיפויות של רובנו. לעתים קרובות מדי, אנו נמתחים בין העבודה לזמן עם המשפחה אשר כולל בין היתר את היכולת לעזור ולהגן עד כמה שניתן ולכן, אין זה מפליא כי חלקנו הרב ישתדל עד כמה שניתן למגן את הבית באמצעות חלונות אשר לא ניתנים לפריצה מבחוץ, דלתות חזקות, מגוון מצלמות אבטחה ועוד.

21/09/2015

אמצעי מיגון אפשריים

אמצעי מיגון אפשריים
כאן אנו נסביר על כמה מן השיפורים אשר הנכם יכולים לשקול בכל הנוגע לשיפור רמת האבטחה של ביתכם וטיפים אשר בקלות ישפרו את רמת המיגון.

שיפורים אפשריים:

מנעולים – מנעולים שונים לבית, בין אם זוהי כניסת החצר לבית ובין אם זוהי הכניסה הראשית, מומלץ לבחור מנעולים חזקים ואמינים.

מצלמות אבטחהמצלמות אבטחה לבית ידועות ביעילותן בכל הנוגע להשגחה, פיקוח והתרעת פושעים מאזורים בהם הן מותקנות.

חלונות – מומלץ לרכוש חלונות חזקים אשר לא ניתנים לפתיחה מבחוץ ובעלי מנגנוני נעילה אמינים.

דלתות חוץ – דלתות אשר מובילות לבחוץ, כגון דלת לחצר וכו' או חלונות הזזה גדולים אשר מאפשרים יציאה לטבע, מומלץ לדאוג כי אכן יהיו בעלי מנגנוני נעילה חזקים גם כן.

היו מודעים לביתכם

השלב הראשון והעיקרי באבטחת הבית והאזור הינו להיות מודע למתרחש ולמבנה הבית, במידה וזהו בית קרקע, יש הצורך להיערך באופן אחר מאשר בית בקומה גבוהה. מקומות כגון מרפסות ודלתות גישה לגינה הינם דברים רגישים אשר דרכם לעתים קרובות מתבצעת הפריצה. יהיו ערניים ודעו את החולשות והחוזק של סביבת המגורים שלכם.

התנהלות ביציאה מהבית

מצאו לעצמכם "רוטינת יציאה מהבית", כלומר, דאגו לסגור את כל החלונות, לנעול את דלתות היציאה השונות במידה וקיימות.

כלב שמירה

כלב זאת חיה מהנה ביותר, במידה והנכם בעלי דירה והנכם מעוניינים להעלות את רמת ההרתעה מפני פריצות, כלב הינו פתרון מעולה, וגם תוספת מצוינת למשפחה!

מערכות אזעקה ומצלמות דמה

מערכות טכנולוגיות כאלו ואחרות יכולות לעזור רבות, כבר הזכרנו את מצלמות האבטחה קודם לכן מכיוון שהן יעילות מאוד, אך קיימות גם מצלמות דמה אשר יכולות ליצור יכול הרתעה מצוינת מפני פורצים. מערכות אזעקה יעלו את רמת המיגון של ביתכם בכמה רמות גם כן.

לא לכבות את האור

טיפ מיוחד במידה והנכם יוצאים מהבית לזמן ארוך (אפילו כמה ימים) – אל תכבו את האור בבית. אמנם הטיפ הוא אינו חסכוני (גם אינו בזבזני במיוחד, הדבר מסתכם בכמה קילו-וואטים בודדים) אך הוא אכן יגרום לתחושה של נוכחות בבית מבחוץ, דבר אשר מרתיע פורצים רבים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים