כרגע באתר
7
2
6
,
3
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם לבנות בית באמצעות לבנים חסינות אש?

לבנים חסינות אש יכולות לשמש לפרויקטים מגוונים בענף הבנייה ולהציע שורה ארוכה של יתרונות. עם זאת, על מנת להפיק את מלוא התועלת יש צורך בייעוץ רפרקטורי הנדסי הניתן על ידי אנשי מקצוע

24/09/2015

בנייה חסינת אש

בנייה חסינת אש
בנייה חסינת אש של בתים מבוססת על שימוש בחומרים ומוצרים לבידוד, יציקה ועוד. החברות המשווקות לבנים חסינות אש עוסקות בתחום של מינרלים ורפרקטורים ומציעות גם פתרונות חסיני אש כמו בטון חסין ואריגי טקסיל. אלו היתרונות של בנייה חסינת אש:

בטיחות

היתרון הגדול ביותר של בנייה חסינת אש של בתים הוא כמובן שיפור רמת הבטיחות. במקום להתפשר על רמת הבטיחות בגלל דרישות אסתטיות של המבנה, ניתן להפוך אותו לחסין מפני אש ועדיין לעצב אותו על פי תכנון הנדסי מדויק. הבטיחות היא ערך עליון בבנייה בכל רחבי הארץ והיא מהווה חלק בלתי נפרד מהתנאים של הקמת מפעלים, מחסנים, מוסדות ציבוריים ועוד.

עמידות

לבנים חסינות אש הן עמידות יותר מלבנים רגילות. אפשר לשלב את הלבנים עם ציפויים חסיני אש לתעשייה ולבחור חומרים ובידודים על פי מסגרת התקציב. הדגש הוא על התאמת לבנים ומוצרים חסינים עבור בתי זיקוק לנפט והנדסת מבנים חקלאיים.

איכות

בנייה חסינת אש עם מינרלים ורפרקטורים תמיד תהיה איכותית יותר בהשוואה לפתרונות בנייה מסורתיים. מינרלים ורפרקטורים נבחרים בקפידה וניתן לחסוך באמצעותם את הצורך בתחזוקה. הלבנים דורשות מינימום מאמץ לצרכי בידוד ואטימות וניתן לצבוע אותן אחת למספר שנים על מנת לבצע שינוי אסתטי.

החשיבות של ייעוץ רפרקטורי הנדסי בבחירת לבנים חסינות אש

התנאי החשוב ביותר עבור בנייה חסינת אש של בתים הוא תיאום ייעוץ רפרקטורי הנדסי. ראשית, יש מגוון של מינרלים ורפרקטורים ורוב הקבלנים לא יודעים כיצד לבחור את המוצרים המתאימים להן. קבלן מנוסה בשיטות בנייה מודרניות מתקשה להפיק ידע דומה גם בכל הנוגע לבנייה חסינת אש. שנית, ייעוץ רפרקטורי הנדסי חוסך בהוצאות. הוא מאפשר הגדרה מוקדמת ומדויקת של צרכים וניתן לתאם אותו על מנת לצפות בתמונות מפרויקטים קודמים.

ייעוץ רפרקטורי הנדסי ניתן על ידי אנשי מקצוע עם הסמכה מיוחדת. הייעוץ כולל פגישת היכרות עם הלקוח, קביעת מסגרת תקציב, החלטה על לוח זמנים ולאחר מכן אספקה של מינרלים, חומרי בידוד, מוצרים ולבנים חסינות אש. הייעוץ הרפקרטורי ההנדסי מומלץ על ידי גורמים שונים בענף הבנייה והוא משולב גם בסקטור הפרטי והתעשייתי. הייעוץ ניתן עבור לקוחות פרטיים, קבלנים, מהנדסים, אדריכלים ונציגי עיריות ורשויות מקומיות.

יתרונות בנייה חסינת אש

לסיכום, יש הרבה יתרונות שניתן להשיג עם בנייה חסינת אש. זו בנייה בטיחותית, עמידה ואיכותית שחוסכת בהוצאות תחזוקה. הדבר החשוב הוא לתאם ייעוץ רפרקטורי הנדסי מוקדם ככל האפשר וכך להפיק את מלוא הפוטנציאל של לבנים חסינות אש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים