כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מוצרי תינוקות יד שנייה- מומלץ?

תינוק הוא שמחה ואור למשפחה, ובכל זאת מדובר בהוצאה כלכלית לא קטנה הכרוכה בכך

12/10/2015
כשתינוק חדש נולד, המשפחה כולה מקבלת זריקה של אור לזרוע. התינוק החדש, שלו אנחנו מצפים במשך תשעה חודשים ואולי עוד יותר מכך, מכניס לבית שלנו שמחה ואושר, מקרב בין שאר בני ובנות המשפחה, ובאופן כללי מכניס התרגשות שלפעמים נעדרת בשגרת היום יום שלנו.
ואמנם, למרות היותו של התינוק גורם של אור ושמחה, מדובר גם בהוצאה כלכלית לא קטנה, על בסיס יום יומי כמעט. בתור התחלה, עבור התינוק צריך לרכוש מוצרים רבים שמיועדים במיוחד עבורו – לול, מושב לרכב, עגלה וכדומה. התינוק גם צריך מוצרים שמשמשים אותו בחיי היום יום שלו – מוצצים, בקבוקים, חיתולים ומוצרים אחרים. אם נוסיף לזה גם ביגוד תינוקות שהוא הוצאה בפני עצמה, נקבל רשימה רצינית מאוד של הוצאות שאותן אנחנו צריכים לבצע עבור התינוק הן באופן חד פעמי לפני היוולדו והן על בסיס שבועי. אחת השיטות לחסוך בהוצאות האלה ולנסות להוציא פחות כסף היא בקנייה של מוצרי תינוקות מיד שנייה. כעת נבין בדיוק האם מדובר בהחלטה טובה והאם קנייה מיד שנייה היא מומלצת בתחום זה.

האם כדאי לנו לרכוש מוצרי תינוקות מיד שנייה? יתרונות וחסרונות

נפתח ונגיד שברור שישנם מוצרי תינוקות שאי אפשר לרכוש מיד שנייה, והמדובר הוא כמובן במוצרים היגייניים ובמוצרים מתכלים. כך, הוצאות משמעותיות מאוד הקשורות לתינוקות, כמו מזון וחיתולים, הן בכל מקרה לא הוצאות שניתן לחסוך בהן בקנייה מיד שנייה. גם מוצרים כמו מוצצים ובקבוקים מומלץ בחום שלא לרכוש ולהעביר מיד שנייה, משום שמדובר במוצרים היגייניים שהשימוש בהם מיד שנייה הוא לא נוח במקרה הטוב ולא היגייני במקרה הרע עבור התינוק שלנו.
לעומת זאת, ברור שישנם מוצרים שאפשר ואפילו מומלץ לרכוש מיד שנייה. חשוב להבין שמוצרים בתחום התינוקות הם בכל מקרה מוצרים בעלי טווח שימוש מצומצם יחסית, וכך גם מוצרים איכותיים במיוחד שהשימוש בהם היה מוגבל ומצבם כחדש יכולים להימכר במחיר נמוך משמעותית ממחיר המחירון, ולהיות איכותיים באותה המידה. מוצרים אלה כוללים לול, מושב רכב, עגלה, עריסה, בגדים – כל אלה בהחלט ניתן להשיג מיד שנייה במחיר רווחי ולחסוך לא מעט כסף.

בסופו של דבר, אתם צריכים לחשוב על דבר אחד ודבר אחד בלבד – טובת התינוק שלכם

כמובן שגם כאשר אנחנו קונים מוצרי תינוקות מיד שנייה אנחנו צריכים לחשוב קודם כל על טובת התינוק שלנו. אם אנחנו מרגישים שטובת התינוק שלנו תהיה לקנות מוצר כזה או אחר מהחנות ולא מיד שנייה, עלינו לעשות זאת. מאידך, אם אנחנו מרגישים וחושבים שטובת התינוק שלנו לא תיפגע מקנייה של מוצר כלשהו מיד שנייה, אל לנו להימנע מלעשות זאת ולחסוך לא מעט כסף.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים