כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך נבחר מעקות למדרגות בצורה בטיחותית

הבית שלנו צריך להיות יותר מכל דבר אחר בטיחותי ומוגן בצורה האיכותית ביותר

12/10/2015
כשאנחנו בונים ומעצבים את הבית שלנו, אנחנו מקדישים הרבה מאוד זמן ומאמץ לאלמנטים הוויזואליים שלו – איך שהוא נראה. ואמנם, הבית שלנו בהחלט צריך להיראות טוב ולתת לנו תחושה איכותית של בית, אבל עוד הרבה יותר מכך הוא צריך להיות סביבה מוגנת ובטיחותית.
תאונות בבית הן לא מאורע בלתי שכיח, ואנחנו צריכים לעשות כל שביכולתנו בכדי להבטיח את הסיכוי הנמוך ביותר להתרחשות תאונות אלה, בין אם באבזור נכון של הבית מבחינת מוצרים בטיחותיים ובין אם בתכנון נכון של הבית עצמו. הבטיחות הזו יכולה להתבטא, לדוגמה, בחדרים אטומים ובבטיחות מפני רעידות אדמה וכדומה, אבל עוד יותר מכך היא מתבטאת במוצר כמו מעקות למדרגות – מוצר יום יומי, בשימוש תמידי, שהשימוש שלו הוא קודם כל שימוש בטיחותי בשמירה על הבריאות ועל הבטיחות של כל יושבי הבית.

מעקות למדרגות צריכים להיות בטיחותיים וחזקים, ונבין כיצד נבחר אותם בחכמה

לכאורה, מוצר כמו מעקות למדרגות הוא לא מוצר שאנחנו מקדישים כל כך הרבה זמן ומחשבה לבחירה שלו. עם זאת, מדובר בשגיאה – משום שמדובר באחד החלקים החשובים ביותר של הבית שלנו. מעקה המדרגות שלנו צריך להיות מעקה שקודם כל מתאים למדרגות שלנו בצורה ספציפית, ועשוי ומותקן ברמה הביצועית האיכותית ביותר שניתן להתקין אותו בה. קל מאוד להבין, אם כן, שחלק משמעותי מאוד מתהליך בחירה מעקה המדרגות שלנו הוא בחירה נכונה של השירות שמתאים אותו עבורנו, וחשוב מכך גם הקבלן או איש המקצוע שמבצע את ההתקנה עצמה. התקנה איכותית היא כזו שמבטיחה לנו עמידות ואיכות של המעקה לאורך זמן, ואילו התקנה חובבנית יכולה להוביל אותנו לתוצאות הרסניות.
פן נוסף שמשפיע על הבטיחות ועל האיכות של מעקה המדרגות הוא החומר שממנו המעקה עשוי. חומרי הגלם הנפוצים ביותר שנמצאים בשימוש הרב ביותר בתחום מעקות המדרגות הם ברזל ומתכות אחרות כמו אלומיניום, אך ניתן למצוא מעקות שמשולבים בהם גם אלמנטים של זכוכית ושל עץ. אם אנחנו בוחרים במעקה שמשלב אלמנטים שכאלה, שהם בטיחותיים הרבה פחות מהברזל, חשוב מאוד שנדאג לבסיס מתכתי חזק ואיכותי מעבר לשימוש של המעקה כאלמנט אסתטי.

כמובן שמעקה המדרגות בבית שלכם צריך להיות יותר מבטיחותי, אלא גם איכותי מבחינה ויזואלית

מעקות למדרגות, כפי שהסברנו, משחקים קודם כל תפקיד מעשי ובטיחותי בשמירה על כל יושבי הבית ובתמיכה בכל מי שעולה במדרגות, במיוחד כאשר מדובר באנשים מבוגרים. עם זאת, ברור שמעקה המדרגות, שתופס חלק משמעותי בבית שלנו מבחינת נפח וכמעט כל מי שנכנס לבית שלנו בא במגע איתו, צריך להיות גם אלמנט ויזואלי איכותי. השילוב הזה, בין האיכות הוויזואלית ובין הבטיחות של מעקה המדרגות, הוא שילוב שנשיג רק עם שירות איכותי בתחום המעקות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים