כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בית ספר לקורסים מקצועיים

הביקוש ליחידות דיור רק הולך וגדל מיום ליום. לכן, קמים עוד ועוד פרויקטים ומבני מגורים ותחום הבנייה מתפתח באופן בלתי נלאה. התפתחות מואצת זו גורמת לביקוש אדיר לידיים עובדות ולאנשים בעלי ידע והכשרה בעבודות מנוף, בהפעלת מלגזה, בגלישת מעטפות ובתחומים נוספים אשר קשורים לענף הבנייה. במאמר זה נסביר לכם כיצד אתם יכולים להשתלב בתחום זה.

23/09/2012
השתחררתם לא מזמן מהצבא, סיימתם את הטיול שלכם במזרח הרחוק או בדרום אמריקה ואתם נמצאים עכשיו בצומת דרכים. כמו צעירים רבים בני גילכם, קיימים סיכויים לא רעים שאתם מתלבטים מה ללמוד ואיפה לעבוד. רבים מכם עדיין לא בדיוק יודעים מה הם רוצים לעשות כאשר הם יהיו "גדולים", אבל מצד שני, אתם יודעים שאם תחכו, תבזבזו זמן יקר שבו יכולתם לרכוש מקצוע לחיים וכמובן, כסף.

להשתלב בשוק העבודה במהירות

אחד התחומים שבהם תמיד זקוקים לעובדים הוא ענף הבנייה. בתקופה זו הדרישה גדולה במיוחד, כיוון שהביקוש לדיור הולך וגואה היום יותר מתמיד. אתם יכולים להיכנס לתחום הזה תוך זמן קצר. כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לבית ספר לקורסים מקצועיים, אשר יכשיר אתכם לעסוק בתחום. ככה תוכלו להרוויח כסף טוב וניסיון ויהיה לכם מקצוע ביד. בבוא העת תחליטו האם זהו מקצוע שאתם מעוניינים להמשיך לעסוק בו במשך כל ימי חייכם, או שאולי מתחשק לכם ללמוד ולעסוק בתחום אחר לחלוטין.

איפה מתחילים?

איפה מתחילים?
כיום ישנם בתי ספר המציעים לנרשמים מגוון רחב של קורסים מקצועיים. אם ברצונכם להשתלב בתחום הבנייה, חשוב שתבחרו בבית ספר שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם שתקבלו ידע מקיף, הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה מעשית, אשר יאפשר לכם להשתלב בקלות בשוק העבודה. בית ספר שכזה יציע לכם קורסים כמו: קורס מלגזה, קורס מנהלי עבודה בבניין, קורס גלישת מעטפת, קורס מנופאים, מדריכי עבודה בגובה וכדומה.

תנאי קבלה

בקורסים המיועדים לחסרי ניסיון, תנאי הקבלה הינם בסיסיים למדי. למעשה, כמעט כל אחד יכול להתקבל ללימודים. לרוב, עליכם להיות בני 18 ומעלה, ולעבור בדיקה רפואית אשר תוכיח שאתם כשירים לעבוד בתחום הבנייה. לכל תחום יש תנאים נוספים ייחודיים: למשל, על מנת להיות נהגי מלגזה, אתם חייבים שיהיה לכם גם רישיון נהיגה לרכב מסוג B לפחות, מנופאים חייבים להציג אסמכתא לכך שהם למדו לפחות 9 שנים וכך הלאה. כל קורס מתפרש על פני כמה ימים, כך שתוך זמן קצר כבר תוכלו להציע את מועמדותכם במקומות עבודה רלוונטיים. בהמשך דרככם תוכלו לקחת קורסים נוספים, שיוכלו לקדם אתכם

איך לבחור בית ספר לקורסים מקצועיים?

מאחר ומדובר בזמן לימודים קצר יחסית, אתם יכולים בהחלט לשקול ללמוד בכל מקום שהוא, ולאו דווקא בקרבת ביתכם. על מנת שלא תבזבזו זמן יקר, פשוט בחרו במקום שפותח את לימודי הקורס בתאריך הקרוב ביותר. כמו כן, כמובן שמומלץ לבחור בבית ספר שבו תוכנית הלימודים היא מקיפה, שהמחירים בו הוגנים ושאפשרויות התשלום הן נוחות.


המאמר נכתב באדיבות חברת הנדסה בגובה – בית הספר הגדול ביותר בארץ לקורסים מקצועיים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים