כרגע באתר
5
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חמישה טיפים לפני השכרת רכב לתקופה ממושכת

באילו מצבים נצטרך להשכיר רכב לתקופה ממושכת?

12/10/2015
כשאנחנו שומעים את הביטוי השכרת רכב, רובנו חושבים על פרקי זמן קצרים יחסית. ואמנם, מרבית האנשים שפונים לשירותי השכרה בארץ או מחוצה לה, עושים זאת עבור פרקי זמן מצומצמים של ימים בודדים או לכל היותר שבוע-שבועיים. במרבית המקרים, השכרה של רכב לפרק זמן ארוך יותר עשויה להיות הוצאה כלכלית משמעותית ורצינית מאוד, ולכן בוחרים שלא לבצע השכרה שכזו. עם זאת, כמובן שקיימת גם אפשרות של השכרה לטווח ארוך, וזוהי אפשרות רלוונטית במקרים של נסיעה ממושכת של שבועות או אפילו חודשים לחו"ל, המתנה לרכב חדש שאמור להגיע אלינו, או אפילו עבור חברות שרוצות לספק לעובד שלהן רכב עבור פרויקט או משימה, בלי לפנות לליסינג שהוא התחייבות לטווח ארוך יותר.

חמישה טיפים לביצוע נכון של השכרת רכב לתקופה ממושכת

הדבר החשוב ביותר בכל הנוגע להשכרת רכב לטווח ארוך הוא לפנות לשירות השכרה שמציע לנו מראש שירות שכזה. אם נפנה לשירותי השכרה שלא מציעים כחלק מהיצע השירותים הקבועים שלהם השכרה לטווח ארוך, הצעת המחיר שנקבל עבור ההשכרה תהיה לא רווחית בוודאות גבוהה.
כשאנחנו משכירים רכב, בין אם לטווח ארוך ובין אם לטווח קצר, אנחנו צריכים לזכור שהרכב צריך אמנם להיות נוח אבל הוא לא צריך להיות מפואר. לא מדובר פה ברכב קבוע ולכן ההשפעה שלו על איכות החיים שלנו היא מצומצמת – אפשר להסתפק בדגם פשוט ואמין שיעלה לנו פחות.
כשאנחנו משכירים רחב לתקופה ממושכת חשוב להקפיד מאוד על כל מה שנוגע לביטוח. בהחלט מומלץ להיענות להצעת חברת ההשכרה להרחיב את הביטוח, שכן ככל שהרכב אצלנו לזמן ארוך יותר גדל הסיכוי שיקרה לו נזק כלשהו – ואנחנו לא צריכים להיות אחראיים כלכלית במצב שכזה.
אם אנחנו משכירים רכב לתקופה ממושכת בחו"ל, הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג לכל הפרטים הקטנים לפני שאנחנו טסים, ולדעת בדיוק מאיפה אנחנו לוקחים את הרכב ומה המחיר שנשלם על כך – לא נרצה להסתבך עם הנושא לאחר שנחתנו.
עבור השכרה לצרכים עסקיים, בהחלט ניתן להציג את ההשכרה לטווח ארוך כהוצאה מוכרת. גם אם לא מדובר בעסק אלא בנסיעה פרטית לחו"ל לצרכים עסקיים, מומלץ לזכור את האפשרות הזו.

עם הרכב הנכון והמחיר הנכון אפשר להשכיר רכב לתקופה ארוכה בראש שקט

בשורה התחתונה, כל הטיפים שאנחנו נותנים לגבי השכרת רכב לטווח ארוך מתנקזים למטרה אחת פשוטה – להשיג את הרכב האיכותי ביותר במחיר האיכותי ביותר ביחס לפרק הזמן הממושך. את זה נעשה רק אם נחקור ונבדוק את כל האפשרויות שלנו בצורה יסודית מבחינת שירות ההשכרה, סוג הרכב והצעת המחיר הספציפית, וכשנהיה בטוחים שקיבלנו את ההצעה הנכונה נוכל להסכים לה בראש שקט.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים