כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת ציוד בישול לדירת סטודנטים או למעונות

ציוד למטבח של דירת סטודנטים צריך להיות ציוד איכותי, שניתן להשתמש בו משך זמן רב ומשרת את הסטודנטים, שמתבססים בעיקר על האוכל הביתי שלהם וצריכים ציוד איכותי שיאפשר להם להכין מזון בכמויות קטנות בצורה נוחה.

13/10/2015

דירת סטודנטים היא דירה שבה תנאים שונים מכמעט כל סוג אחר של בית

דירת סטודנטים היא דירה שבה תנאים שונים מכמעט כל סוג אחר של בית
סטודנטים מהווים אוכלוסייה בעלת צרכים ייחודיים, שנובעים בעיקר מתנאי המגורים שלהם. בין אם הכוונה לדירת שותפים שמיועדת בעיקר לאוכלוסיית הסטודנטים ובין אם מדובר בחדר משותף במעונות, דירת סטודנטים תהיה דירה קטנה יותר מהדירה המשפחתית הממוצעת. הסטודנט, שמבלה את עיקר זמנו באוניברסיטה, במכללה או בעבודה, למעשה מבלה מעט מאוד זמן יחסית בדירה שלו – במיוחד בהתחשב בזמנים שבהם הסטודנט חוזר לבית הוריו (חגים, סופי שבוע וכדומה).

כתוצאה מכך, מדובר במרחב קטן ומוגבל יחסית, שגם לא יהיה מאובזר במיטב הציוד הביתי וצריך להיות בעיקר פונקציונאלי. הפונקציונאליות של דירת סטודנטים צריכה להתבטא במידה רבה במרחב האישי, ובמידה רבה עוד יותר באזור המטבח.

איזה ציוד למטבח יתאים בצורה הטובה ביותר?

כפי שהתחלנו להסביר, ציוד למטבח עבור דירת סטודנטים צריך להיות ציוד שניתן להשתמש בו זמן רב ללא צורך להחליף אותו וללא חשש לקלקול או לשבירה של אותו הציוד. מכאן קל להבין מדוע צריך להיות מדובר בציוד מטבחי מתכתי וחזק, שגם שימוש מרובה במיוחד לא יגרום בו לשחיקה ולא יפגע באיכות המזון שמכינים בו. מתכות כמו נירוסטה יכולות להיות הפתרון האיכותי ביותר בהקשר זה, שכן מדובר במתכת אל-חלד שכשמה כן היא איננה מחלידה גם לאחר שימוש מרובה במיוחד.
עוד תכונה שכדאי מאוד שתהיה לציוד המטבח שאנו רוכשים עבור דירת סטודנטים היא שיהיה מדובר בציוד שמתאים למידות המטבח. במקרים רבים, המטבח בדירת הסטודנטים הוא מטבח קטן במיוחד, שמיועד לשמש לא יותר מאדם אחד או שניים שמבשלים עבור עצמם בכמויות קטנות.

בהתחשב בכך, אנחנו צריכים ציוד שיהיה קל לאפסן במטבח בלי שיתפוס יותר מדי מקום מצד אחד, ומצד שני שיהיה מדובר גם בציוד שקל להשתמש בו ושההתאמה שלו למידות המטבח לא באה על חשבון היכולת של הסטודנט לבשל בצורה נוחה ובכמויות מספיקות.

הפתרון האיכותי ביותר – נירוסטה

הפתרון האיכותי ביותר עבור כמעט כל סוג של ציוד מטבח עבור סטודנטים הוא ציוד בישול מנירוסטה. הנירוסטה, שהיא למעשה מתכת אל-חלד שלא מחלידה גם לאחר שימוש ממושך בצלייה, בישול או טיגון, היא החומר האידאלי עבור דירת הסטודנטים, שכן הכלים העשויים ממנה יכולים להגיע במגוון גדלים וסוגים, וגם לאחר שימוש רב אינם נהרסים, מחלידים ונשברים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים