כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לבחירת חברת ניקיון

בין אם אתם זקוקים כעת לשירותיה של חברת ניקיון לצורך ביצוע עבודות ניקיון לאחר שיפוץ ובין אם אתם זקוקים לחברה המתמחה בניקיון משרדים, חשוב שתדעו שישנם כמה קווים מנחים הרלוונטיים באופן כללי עבור כל חברות הניקיון באשר הן. קבלו את חמשת הטיפים החשובים ביותר שיסייעו לכם לבחור את החברה המקצועית ביותר שישנה.

14/10/2015

רמת הגמישות ומידת הזמינות

חברת ניקיון מקצועית צריכה לספק לכם לפני הכול גמישות מרבית וזמינות מלאה. כך ורק כך תוכלו ליהנות משירותי ניקיון בשעות הלילה, כשעובדי המשרד נמצאים בביתם. כמו כן, רק חברה המספקת שירותי ניקיון מסביב לשעון תוכל לספק לכם שירות באופן בהול ולתת מענה במצבי חירום. חברות ניקיון גדולות מחזיקות בדרך כלל במספיק כוח אדם כדי לספק שירות מסביב לשעות ובהתראה קצרה לפי הצורך.

בקשו לבקר ולהתרשם

בקשו לבקר ולהתרשם
חברות ניקיון מקצועיות, המחזיקות בוותק רב ובמוניטין איכותי, ישמחו בדרך כלל לספק לכם המלצות מלקוחות קודמים. עם זאת, אין טוב ממראה עיניים. אי לכך, נסו לברר האם קיימת אפשרות להגיע לאתר שבו מספקת החברה שירותי ניקיון. באופן זה תוכלו להתרשם מאיכות העבודות באופן אישי וכן לנהל שיחה קצרה עם לקוחות החברה בנוגע ליחסי האנוש ולהתנהלות המקצועית של צוות העובדים.

אחריות מלאה

נסו להימנע מעבודה מול חברות ניקיון שלא מספקות ללקוחותיהן אחריות מלאה ומקיפה. הכוונה היא הן לאחריות הקשורה לנזקים שייתכן שיגרמו עובדי הניקיון לרכוש והן לאחריות עבור עובדים שלא מגיעים לעבודה, למשל. בדרך כלל חברות מקצועיות ואחראיות דואגות לספק עובדים מחליפים ללא דיחוי. כמו כן, הן בדרך כלל מחזיקות בפוליסות ביטוח מתאימות שמטרתן לפצות את הלקוח במקרה של נזקים מסוגים שונים.

שירות מקיף וכולל

גם אם כרגע אתם זקוקים לשירותים של חברת ניקיון לצורך ניקוי הבית אחרי שיפוץ, אין זה מן הנמנע שביום אחר תזדקקו לשירותיה של חברה המתמחה בהברקת רצפות או בניקוי חלונות בגובה לצורך העניין. אי לכך, ההמלצה שלנו לכם היא לבחור מראש בחברה המספקת כמה שיותר שירותי ניקיון תחת קורת גג אחת. תנו עדיפות לחברות המספקות למשל שירותי ניקוי שטיחים, שירותי פוליש מסוגים שונים, שירותי ניקוי משרדים, הברקת חלונות ועוד.

האם יש לכם עם מי לדבר?

מעבר לכל מה שהוזכר לעיל, מומלץ מאוד לתת עדיפות לחברות ניקיון שמפעילות מוקד שירות לקוחות הזמין לפניות קהל הלקוחות באופן שוטף. אין מתסכל מעובד ניקיון שלא הגיע למשמרת או מעובדי ניקיון שהתרשלו בעבודתם והותירו את האתר באי סדר. יש לתת את הדגש על נושא השירות בשלב מאוד מוקדם בהתקשרות ולנסות לשים לב ליחס לו אתם זוכים כבר בשלב שבו אתם למעשה לקוחות פוטנציאליים בלבד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים