כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בניית פרגולות עץ במרכז הארץ

איזור המרכז נחשב קלאסי לבניית סוגים שונים של פרגולות. בעזרת פרגולות ניתן לנצל את תנאי מזג האוויר הנוחים במרכז, להבטיח בריזה נעימה בחצר וכמובן לשדרג את ערך הנכס. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא

20/10/2015
פרגולות עץ הן פתרון קירוי נפוץ בכל רחבי הארץ, אך נדמה כי באיזור המרכז הן זוכות למעמד מיוחד. באיזור המרכז נרשם ביקוש משמעותי לפרגולות מן הסוג הזה. אפשר לבנות פרגולות עץ במרכז הארץ בבתים פרטיים, בכניסה למבנים משותפים, בחנויות ובעסקים. גם בתי קפה ובתי מלון בגוש דן ובמרכז מנצלים את היתרונות ומחליטים לבנות פרגולת עץ פונקציונאלית ודקורטיבית. בנוסף, רק באיזור המרכז ניתן להביא לידי ביטוי את המאפיינים הייחודיים של פרגולות עץ:

א. קלות התקנה

אחת הסיבות העיקריות להצלחה של בניית פרגולות עץ במרכז הארץ היא קלות ההתקנה. אם באיזור הצפון יש צורך בהתקנה שמתחשבת בתנאי מזג אוויר קרים ובימים ארוכים של גשם, הרי שבמרכז נהנים התושבים מאקלים ים תיכוני נוח. האקלים משפיע לטובה על ההתקנה והוא גם בהשוואה לבנייה של פרגולות דומות בדרום ובנגב.

ב. סוגי עצים

קל לשנע לאיזור המרכז את סוגי העץ המובילים לטובת בניית פרגולות. אפשר לדוגמא לבנות את הפרגולות עם עץ אורן, עץ במבוק, עץ פיני ועץ גושני הכולל גושי עץ טבעי וחיתוך גס ומראה בעל נוכחות. כל סוגי העצים מתאימים לאיזור המרכז, לרבות טיק וארז המכילים שמנים טבעיים ולכן נהנים מעמידות מפני ריקבון וחרקים.

ג. חיסכון בהוצאות

פרגולות עץ חוסכות בהוצאות עבור תושבי המרכז. כל מי שגר בתל אביב, גבעתיים, ראשון לציון או ערים אחרות במרכז יודע עד כמה קשה להתמודד עם הלחות בימי הקיץ. מצד שני, היום כבר לא חייבים להפעיל מזגן מסביב לשעון. אפשר לבנות פרגולות עץ בחצר ולקבל פתרון הצללה אידיאלי. בניית פרגולות עץ במרכז הארץ משתלמת בטווח הקצר והארוך והיא אפילו מעלה את ערך הנכס. אלו יתרונות שלא ניתן להשיג עם פתרונות קירוי אלטרנטיביים.

סוגי פרגולות עץ

כדאי להכיר את הסוגים השונים של פרגולות עץ לפני שבונים אותן במרכז הארץ. פרגולות עם הצללה תלויה לדוגמא לא מצריכות עמודים תומכים ולכן חוסכות מקום, בעוד החסרונות שלהן הן תמיכה על ידי קבל מברזל שאינו מתאים להתקנה בכל מקום. עץ רב שכבתי לפרגולות יציע עמידות וחוזק גבוהים במרכז הארץ, אך חסרונותיו הם עלות הקמה גבוהה. אפשר גם להתעניין לגבי הצללה באמצעות עץ פיני רגיל או לבנות פרגולת עץ גושני כדי לקבל מראה כפרי וטבעי המשתלב בנוף של איזור המרכז.
בעת בניית פרגולות עץ במרכז הארץ יש לבחור היטב את בעל המקצוע. כדאי לקבל המלצות על חברות העוסקות בתחום ולהשוות מחירים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים