כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הדברה לבית בחורף

הדברה בחורף מתאימה כפעולת מנע אולטימטיבית להופעת חרקים לקראת עונת הקיץ. בתקופת החורף קיימת גם ירידה במחירים של שירותי הדברות וכדאי לנצל אותה על מנת להרחיק את כל סוגי המזיקים.

20/10/2015

החורף מושלם להדברה

החורף מושלם להדברה
חודשי הקיץ והאביב הם בדרך כלל הזמן בו מופיעים ברחבי הבית סוגים שונים של מזיקים, חרקים, מקקים ומעופפים. יחד עם זאת, יותר ויותר אנשים מבינים בשנים האחרונות את המשמעות והחשיבות של הדברה בחורף. הדברה מן הסוג הזה מציע מגוון רחב של יתרונות וכדאי מאוד לנצל אותם.

מחירים

בתקופת הקיץ יש ביקוש גבוה לשירותי הדברה ובהתאם לכך מתרחשת גם עליית מחירים. לעומת זאת, הדברה דומה לחלוטין בחורף תהיה זולה בעשרות אחוזים. אין סיבה אמיתית לחכות לקיץ כדי לבצע הדברה לבית. אפשר להזמין אנשי מקצוע ולהכין את הבית לקראת הקיץ על ידי פעולת מנע אפקטיבית, מהירה וחסכונית.

זמינות

בעלי בתים ודירות עלולים להמתין לפחות מספר ימים להגעת מדביר בתקופת הקיץ. המתנה זו לא רלוונטית עבור החורף, בו הביקוש יורד והזמינות עולה. אפשר ליהנות משירותי הדברה בהתראה מיידית ולהזמין אנשי מקצוע מיד כאשר המזיקים מתחילים להופיע על פני השטח.

סוגי חרקים

יש מזיקים שעבורם תקופת החורף היא עונת הפעילות העיקרית. מזיקים אלו הם למשל צרעות, סוגי עשים, מכרסמים ונחשים. כדאי לבצע הדברה לבית בחורף על מנת להתמודד ישירות עם החרקים הללו ולמנוע את ההתרבות שלהם.

חקלאות

מי שגר ליד שטחים חקלאיים לא יכול להרשות לעצמו לוותר על הדברת חורף. בענפי חקלאות מבצעים עיקור של הקרקע בעונות השנה, אך בגידולי חורף יש שימוש בשיטות הדברה מערכתיות. מבחינת בעלי בתים ולקוחות פרטיים, הדברה של שטחים חקלאיים בחורף היא שיטה מצוינת להרחיק מזיקים ולקטול עשבים שוטים.

אחריות

רוב חברות ההדברה מעניקות אחריות של עד שנה על התוצאות. מי שמבצע הדברה לבית בחורף יכול ליהנות מכיסוי ואחריות גם בקיץ, למקרים בהם מזיקים מסוימים יחזרו להופיע בחלל הפנים, בחדרי השינה או בחצר.

האם יש הבדלים בשיטת ההדברה?

הדברה לבית בחורף מתבצעת תוך התמקדות במזיקים המזוהים עם התקופה הזו. בעוד בקיץ מבצעים הדברה כימית שמבוססת על הרחקת נמלים, תיקנים ויתושים, בחורף כדאי לשקול פיזור מלכודות נגד מכרסמים ונחשים. הבדל נוסף בין הקיץ והחורף הוא בחומרים שבהם בוחרים להשתמש: חברת הדברה צריכה להשתמש בחומרים ששומרים על יעילותם גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים כמו גשם, קור, רוחות וכדומה.

אל תוותרו על הדברה בחורף

רטיבות בקירות שנגרמת כתוצאה מליקויי איטום מהווה מוקד משיכה למזיקים. למרות שרוב החרקים נכנסים לבית בקיץ כדי לברוח מהחום, דווקא בחורף יכולה ההדברה להיות הרבה יותר יעילה וממוקדת. כדאי לבצע הדברה לבית אחת לתקופה מסוימת ולא לוותר על שירותי הרחקת מזיקים גם במהלך החורף.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים