כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חדש או יד שניה? העיקר שיהיה לכם בבית בר מים

אם נעשה סקר קצר ונשאל אנשים אם הם היו מעדיפים לשתות מים מהברז או מים מבר מים, ולא משנה של איזה חברה, סביר מאוד להניח שרוב התשובות תהיינה לטובת בר המים – ובצדק.

20/10/2015

אז למה בר מים?

אז למה בר מים?
בזכות מסנני המים שמצויים בו, בר מים מאפשר לנו לשתות מים נקיים מאבנית, מחול ומשאר המזהמים שעלולים להימצא בהם, ואם מוסיפים לזה את הטמפרטורה הצוננת שבה הם מוגשים לנו, את הנוחות שבמזיגת המים, את האפשרות לוותר על קומקום כי יש מים רותחים גם במתקן ואת התוספת העיצובית שהוא מוסיף למטבח – אין בכלל צורך להכביר במילים.

אבל, על מנת שאפשר יהיה ליהנות ממים נקיים וצוננים לאורך זמן, חשוב מאוד להקפיד על תחזוקה שוטפת נכונה של המתקן.

להחליף מסנני מים

ברוב מתקני המים יש סנן, פילטר בלעז, שצריך להחליף מדי חצי שנה או שנה. חשוב מאוד להחליף את מסנני המים, שכן הם אלה שאחראים על כך שנשתה מים נקיים באמת. ללא ניקוי הססנים האבנית ושאר הלכלוך שבגללם רכשנו את המכשיר מלכתחילה יצליחו לעבור אל כוס המים שלנו, כך שלא הועלנו בדבר, ואולי אפילו הזקנו.

להחליף חלקים נוספים

מלבד מסנני המים, ברוב מתקני המים יש להחליף חלקים נוספים, כדוגמת נורה אולטרה-סגולית ואחרים. חשוב מאוד לברר עם הספק של בר המים מתי בדיוק צריך להחליף כל חלק, על מנת שלא לפספס את המועד ולגרום למים לא להיות מזוקקים ונקיים כמו שהם אמורים להיות.

אחריות

חשוב מאוד לבדוק מהי תקופת האחריות על המכשיר. רוב המכשירים יגיעו עם אחריות למשך שנה, אבל חלק מהחברות מציעות אפשרות להאריך את תקופת האחריות – בתשלום. בכל מקרה חשוב לברר באופן מדויק מה כוללת האחריות שניתנת לכם על המכשיר, כי הרבה פעמים היא לא כוללת כל קלקול.

טיפ מדס – מומלץ תמיד לבדוק ברשת האם יש בר מים לרכישה יד שניה ייתכן שתמצאו מציאה טובה שנרכשה לא זמן, בר מים איכותי עם אחראיות לתקופה .

סיכום

אין בכלל ספק כי היום בריא, קל ונוח יותר לשתות מים צוננים ממתקן מים, ולא משנה של איזו חברה. למרות זאת, על מנת ליהנות באופן אמיתי ממים שנמזגים ממכשיר, חשוב מאוד להקפיד על החלפה של מסנני מים, של נורה אולטרה-סגולית ושל חלקים נוספים, ולדאוג לעשות את זה בזמן.

אם רכשתם מכשיר חדש או מכשיר יד שניה, תמיד חשוב לבדוק שאת המכשיר מייצרת חברה מוכרת ששמה הולך לפניה ושמספקת לכם אחריות על המוצר, הקפדה על תחזוקה שוטפת נכונה של המכשיר תאפשר לכם ליהנות ממים נקיים, צוננים וטעימים לאורך זמן. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים