כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהם היתרונות של שערים נגררים לחניה?

מהם שערים נגררים לחניה ומדוע דווקא סוג זה של שערים מתאים במיוחד לחניות בבניינים משותפים

22/10/2015
במידה ואתם מחפשים שער עבור החניה שלכם, יש לכם כמה אפשרויות שונות כמובן. ישנם שערים מסוגים מגוונים מאד אך אחד מהסוגים הבולטים ביותר לחיוב הוא השער הנגרר. השער הנגרר נקרא כך, משום שהוא צמוד לאדמה ונגרר על גבי מסילה מיוחדת באופן מאוזן, לצד ימין או לצד שמאל. כמובן שלשער כזה יש כמה יתרונות ניכרים מאד עבור החניה שלכם וחשוב להכיר אותם בהשוואה לשערים אחרים ולאפשרויות נוספות.

בטוח, מעוצב, נוח ומותאם אישית

● שער בטיחותי במיוחד - אחד מהיתרונות המשמעותיים של השער הנגרר בחניה הוא שמדובר על שער בטוח במיוחד שמספק הגנה טובה נגד פריצה. מדוע זה כך? קשה מאד לפרוץ שער חשמלי נגרר- אפילו עם רכב נוסף. בכך הוא שונה מאד משערים אחרים כולל שערים נתלים או שערי זרוע שהם הרבה יותר קלי משקל. שערים נגררים בהגדרה הם חזקים יותר, עבים יותר וכבדים יותר - ולכן גם באמת מספקים הגנה טובה באופן כללי.

● ללא הגבלת גובה - יתרון חשוב נוסף של שערים נגררים הוא שאין להם שום הגבלת גובה. השערים הללו לא נפתחים כלפי מעלה, אלא לצדדים. החלק העליון פתוח לחלוטין, ולכן אין שום בעיה גם אם אתם נכנסים לחניה עם רכב מסחרי גדול.

● עיצוב מיוחד - כמובן שישנו גם את היתרון הדקורטיבי של השערים הנגררים. שערים נגררים הם גדולים למדי, ולכן יש לכם מגוון רחב יחסית של אפשרויות לשנות ולשחק איתן בעיצוב של השערים הללו. תוספות דקורטיביות מיוחדות, עם פרזולים, עם דוגמאות עץ וזכוכית, ומה לא בעצם - ישתלבו בצורה נהדרת עם השער הנגרר.

● אפשרויות מגוונות להתאמה אישית - שערים נגררים הם ברוב המקרים שערים שמותאמים אישית לצרכים שלכם. הם מיוצרים בדיוק הרוחב המתאים לפתח החניה שלכם, ובהתאם לסוגי הרכבים בחניה. זה מאפשר לכם לנצל את שטח החניה עד למקסימום.

זה פשוט השער המושלם עבורכם

יש אם כן לא מעט יתרונות ברכישה והתקנה של שערים נגררים עבור החניה שלכם, כשמשווים אותם לשערים אחרים. אתם מוזמנים לבחון כמובן את היצע השערים הנגררים - ולבחור בדוגמה אשר תתאים לחניה שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים