כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

השירותים שמספקת חברת ניקיון משרדים

חברת ניקיון משרדים טובה היא חברה שתהיה לה הרבה עבודה, וזאת משום שכמו שכל בית צריך מרפסת – כך כל משרד צריך ניקיון. אז איזה שירותים מספקת חברה כזאת ואיך בוחרים אותה נכון? כל התשובות במאמר שלפניכם.

25/10/2015

חשיבות השמירה על ניקיון המשרד

כל חברה או עסק שפועל ממשרד, חייב לדאוג לתחזוקה שוטפת של המקום, וזאת לא רק כדי שהאנשים שנכנסים ירגישו הרבה יותר נעים (אם כי זאת בהחלט סיבה מספיק טובה), אלא בעיקר כדי לשמור על ניקיון ועל סטריליות של הסביבה. משרדים הם מקומות שבהם עובדים בדרך כלל לא מעט אנשים, ולכן הם חשופים להידבקות בכל מיני וירוסים וחיידקים. אמנם, יש חלונות שאפשר לפתוח, אולם בישראל, בגלל האקלים הים תיכוני, ברוב המשרדים פועל המזגן ויש רק מספר מצומצם של חלונות פתוחים – אם בכלל. התוצאה – כל משרד הוא בעצם כר נפלא להתרבותם של חיידקים ווירוסים, ומספיק שאדם מגיע לעבודה קצת מצונן, כדי שלמחרת היום לא מעט אנשים ייעדרו מהמשרד.

סביבה נקייה – עבודה טובה

סביבה נקייה – עבודה טובה
מעבר לנושא הבריאותי, מחקרים הוכיחו כי עובדים שנמצאים בסביבת עבודה נקייה ומסודרת, מגיעים להישגים טובים יותר הן מבחינת ההספקים והן מבחינת השירות שהם נותנים. לכן, יצירת הסכם עבודה עם חברת ניקיון משרדים שתבצע עבודה טובה הוא אינטרס מובהק של המעסיקים, שבוודאי רוצים שהעובדים שלהם יגיעו לתוצאות ולהישגים.

אז מה עושה חברת ניקיון משרדים?

דואגת לניקיון יסודי של הסביבה כולה:
• שטיפת רצפות – גם בכל המשרדים, גם במסדרונות, גם בשירותים וגם בחרי המדרגות.

• ריקון פחים והחלפת שקיות – כדי שהאשפה לא תעלה על גדותיה ותהווה סיכון תברואתי של ממש, וגם כדי שכל שטח המשרד יישאר כמו שהוא צריך להיות: נקי ומסודר.


• ניקוי שטיחים – במשרדים רבים מותקנים שטיחים מקיר לקיר. חברת ניקיון משרדים אמורה לדאוג גם לשאיבה וניקוי יסודי של השטיחים, שאם הם לא נקיים הם יכולים להוות מצע נפלא להתרבות מזיקים.

• ניקוי חלונות – כי הרבה יותר נעים לעבוד כשאפשר לראות מהחלון את הנוף, ולא מצבורים של אבק שלא נוקו כלל בזמן האחרון.

• מילוי מוצרי צריכה – חברת ניקיון משרדים צריכה לדאוג גם למילוי והחלפה של מוצרי צריכה, לרבות נייר טואלט בשירותים, נייר לניגוב ידיים בשירותים ובמטבחים, סבון ליד כל הכיורים ועוד כהנה וכהנה מוצרים.

• סדר כללי – חשוב שעובדי הניקיון יקפידו לעשות סדר כללי במשרדים השונים, על מנת שלעובדים ולכל מי שנכנס – יהיה הרבה יותר נעים.
את כל השירותים האלה צריכה לספק כל חברת ניקיון משרדים, בהתחייבות לכך שהעבודות תתבצענה באופן יסודי.

שעות ביצוע עבודות הניקיון

דבר חשוב נוסף שיש לדאוג לו מלבד ביצוע של כל עבודות הניקיון שהוזכרו לעיל, הוא השעה שבה מגיעים עובדי החברה לבצע את עבודות הניקיון. אמנם, יש עבודות שחשוב שתתבצענה במהלך כל שעות היום, כמו ניקיון חדרי השירותים, חדרי הישיבות וכל המטבחים, אבל יש עבודות שהרבה יותר הגיוני לבצע כשאין במקום עובדים. כך למשל, שאיבה של אבק מהשטיחים היא עבודה שיכולה להפריע לפעילותם השוטפת של העובדים, ממש כמו ניקוי חלונות שיכול להסיח את הדעת מהעבודה למשך כמה שעות. לכן, מומלץ לעבוד עם חברת ניקיון משרדים שמספקת שירות גם בשעות שכבר אין במשרד עובדים או אפילו בשעות הלילה, וכך להבטיח עבודה סדירה במשך כל שעות העבודה.

בחרו את החברה המתאימה לכם

חברת ניקיון משרדים צריכה לבצע רשימה של משימות, שבזכותן המשרדים יהיו באמת נקיים – לכל הדעות. כדי שזה אכן יקרה חשוב לבצע סקר שוק, ולהשוות לא רק את המחיר הסופי, אלא בעיקר את התמורה שתקבלו עבור המחיר. חברה שתבצע את כל העבודות, בהתחייבות ליסודיות במחיר שאינו עובר בהרבה את ממוצע המחירים שנגבים היום בשוק – היא החברה שאיתה צריך לעבוד – באחריות. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים