כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מחפשים הכנסה נוספת ועבודה קלה לשעות הערב? מצאתם!

במציאות הכלכלית הנוכחית רבים נאלצים לעבוד במספר עבודות בכדי "לסגור את החודש", ומוצאים את עצמם נגררים לעבודות מרגיזות שלא שוות את המאמץ. אז אנו פה בכדי לומר לכם שמצאנו משרה מושלמת שמבטיחה שגם שכר הוגן. מהי? בואו לגלות!

26/10/2015

עבודה נוספת, לא מה שהכרתם

עבודה נוספת, לא מה שהכרתם
כשחושבים על עבודה נוספת בדרך כלל עולה התמונה הבאה: שעות ארוכות במשרד אפרורי מול בוס עצבני, שדורש מכם הרבה ומעניק לכם מעט. ובכן, לא עוד. גילנו שעבודה כשליח בחברת שליחויות מאפשרת השתלבות במשרה קלילה, בה שעות העבודה טסות במהירות ולפני שתרגישו – המשמרת תסתיים.

למה כדאי לעבוד בחברת שליחויות?

חברת שליחויות מעניקה לעובדיה גמישות גדולה בעבודה. כך לדוגמא, העבודה בשליחויות מתחילה מוקדם בבוקר ומסתיימת מאוחר בלילה, כך שהעובד יכול לבחור את שעות העבודה הנוחות לו ולהשתלב במשמרות לפי יכולתו. מסיבה זו סטודנטים רבים בוחרים לעבוד בשליחויות ולשלב את העבודה עם הלימודים. בנוסף, העבודה בחברת שליחויות מצריכה עמידה בשני תנאי קבלה בלבד: האחד הוא רישיון נהיגה באופנוע או ברכב שליחויות, השני הוא התחייבות לשירות אדיב ומקצועי. זה הכל. לא תואר אקדמי, לא כישורי ניהול מתקדמים ולא וותק עשיר, כך שכל אחד יוכל להשתלב בעבודה בפשטות. יתרון שלישי ואחרון הוא בעובדה כי חברות שליחויות פועלות בפריסה ארצית, כך שתוכלו למצוא משרה פנויה בעיר בה אתם מתגוררים, או בקרבתה, לא תאלצו לבזבז שעות ארוכות בדרכים ועמידה מתסכלת בפקקים.

הכנסה הוגנת ומכובדת

העבודה כשליח תזמן לכם משכורת ראויה בסוף החודש, אך אל תצפו לעשות במסגרת עבודה זו את המיליון הראשן שלכם. מצד שני, עבור מי שמחפש עבודה נוספת לשעות הבוקר או הלילה – גם תשלום מינימום לחלוטין מתקבל על הדעת, ויסייע לכם לא רק לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלכם, אלא אפילו להצליח לחסוך כמה גרושים בכדי לצאת לסוף שבוע בלונדון או רומא.

אז איפה האותיות הקטנות אתם שואלים?

העבודה כשליח אומנם פשוטה וכוללת איסוף החבילה מנקודה א' והעברתה בתוך זמן קצר (ובשלמותה!) לנקודה ב', אך יש לזכור כי הנסיעה הממושכת בכבישים, לעיתים בתנאי מזג אוויר לא אופטימליים- עלולה להוות אתגר.
לכן, ערכו רשימה קצרה של "בעד ונגד" ובדקו לאיזו קטגוריה המשקל הרב ביותר. להערכתנו, תמצאו את העבודה כשליח בחברת שליחויות למעניינת, מאתגרת ומלאת הפתעות. בהצלחה!

קרדיט: אתר הספקים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים