כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עורך דין מקרקעין

תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא לעזור לכם בתהליך מכירתה או קנייתה של דירה וינחה אתכם כיצד יש לנהוג על מנת שתוכל לבצע את העסקה על הצד הטוב ביותר.

26/10/2015
עורכי דין אשר מתמחים בתחום הנדל"ן צריכים להיות מומחים בתחומם וזאת על מנת לספק את הידע הרלוונטי ביותר ויחד עם זאת, חשוב שיהיה בעל ניסיון בתחום.
אנו זקוקים לשירותיהם של עורכי דין בעלי ניסיון עם תחום הבנייה והנדל"ן כאן בארץ על מנת שיוכלו לספק עבורנו את השירותים הבאים:
• עבודה מול גורמים ורשויות מקומיות- לעיתים הרשויות יכולות להערים קשיים ולכן כדאי שיהיה לכם מי שייצג אתכם מול אותם רשויות.
• הסדרת חריגות בנייה – לעיתים תביעה מצד העירייה בעקבות חריגות בנייה יכולה ליצור מצב לא נעים ויחד עם זאת להביא לקנסות כבדים.
• טיפול במס שבח והיטל השבחה – ביצוע רישומים, מסמכים, חוזים ופרוצדורות מורכבות אשר יש לבצע מול הרשויות הממשלתיות.
• ליווי במס רכישה- מס רכישה הוא מס שמוטל על כל אדם שקונה נכס, המס מתבצע עפ"י מחשבון שקובע את מדרגות המס העדכניות ביותר.
ליווי של עורך דין צמוד הוא הכרחי ביותר עבור הלקוח, שכן, ישנם מספר גורמים לא מעטים אשר מעורבים בעסקה של מכירה או של קניית דירה: רשם המקרקעין, בנקים למשכנתאות, רשויות מקומיות, מנהל מקרקעי ישראל ועוד רבים בעלי תפקידים אשר חלה עליהם החובה להיות מעורבים בהליך העסקה. לאור זאת, חייב הלקוח למצוא את עצמו מוגן מול אותם רשויות וגורמים ולדאוג שיש ברשותו תמיכה מצד עורכי דין אשר מתמחים בתחום המקרקעין והנדל"ן.

מדוע לא כדאי לכם לסגור עסקה ללא עורך דין מוסמך

מעורבותם של עורכי דין אשר מתמחים בתחום המקרקעין היא קריטית עבור סגירת עסקאות מול אנשים אותם אנו לא מכירים. תפקידם הוא לערוך חיפוש אודות הזהות של המוכר ולזהות האם קיימים ליקויים שונים בנכס כמו: האם הנכס רשום בטאבו או בכל חברה ממשלתית אחרת, האם בוצעו תשלומים חשובים על הנכס מצדו של המוכר, בירור אודות הזכויות השונות שיש לאנשים נוספים על הנכס, זה יכול להיות בן משפחה או אדם קרוב שיש לו זכויות על הנכס ועלול להערים קשיים המשך העסקה.
דבר נוסף וחשוב שעליכם לדעת, הוא האם קיימים שעבודים בדירה, זה יכול להיות שעבודים לבנק או אנשים להם אותו בעל הנכס חייב כסף ובנוסף לכך חשוב לברר פרטים מול העירייה אודות הנכס ולוודא כי אין חובות או חריגות מצד הדירה כלפי העירייה.
עסקה אשר נסגרת ללא לווי של עורך דין מוסמך, עשויה להדמות למשפט הריגה ללא עו"ד מקרקעין להגנה וזו עלולה להתברר כבכייה לדורות, לעיתים במהלך המשא ומתן ולאחר חתימת ההסכם מתגלים ליקויים בדירה או חובות שלא ידעתם עליהם, ולא בטוח שהייתם קונים את הנכס אם הייתם יודעים שהוא "שופע" בצרות. לכן, אל תהססו לפנות למומחים בתחום ולחתום עסקה בראש שקט וללא "הפתעות" מיותרות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים