כרגע באתר
2
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אינסטלטור 24 שעות לבית ללא תקלות

קורה לא פעמים ולא פעמיים שאנו נתקלים בתקלות שונות בבית אשר איננו יכולים לתקן לבד ועלינו להיעזר בשירותיו של אינסטלטור מקצועי ומוסמך.

26/10/2015
התקלות אשר דורשות מאתנו טיפול הולם הן בדרך כלל פתיחת סתימות, איתור נזילות, מתן מענה לבעיות שחלות בדודי שמש או חשמל, החלפתם של ברזים ואסלות ועוד תקלות רבות אחרות. אחת הבעיות הגדולות ביותר שאנו נאלצים להתמודד עמן, הוא הזמינות של רוב האינסטלטורים אשר לא תמיד יכולים להגיע בסמוך לשעה שהתגלתה התקלה, לא תמיד כשנדרש אינסטלטור 24 שעות הוא ממש בנמצא..
חוסר זמינות מצדו של אינסטלטור יכולה ליצור בעיה רבה, שכן, במידה וקיים רק חדר שירותים אחד בבית וגם הוא סתום, אנו נאלצים לחפש פתרונות יצירתיים כיצד אנו הולכים להסתדר ללא שירותים בשעות הקרובות.
לעיתים קורה, אנו מתקשרים לאינסטלטורים שאנו מוצאים באתרי האינטרנט השונים, אשר ישמחו להגיע אך רק בשעות הערב המאוחרות או גרוע מכך ביום שלמחרת. בדיוק למקרים אלו, אנו זקוקים לאיש מקצוע זמין ובייחוד אמין אשר יוכל להגיע תוך כמה שעות ספורות לבית ולתקן את התקלה.

כיצד נוכל לחפש אינסטלטור אמין וגם זמין

כאשר אנו מזמינים לביתנו אינסטלטור, אחד הדברים החשובים לנו ביותר מלבד תיקון התקלה הוא כמובן השירות שקיבלנו. השירות יכול להתבטא גם בזמינותו של בעל המקצוע שהזמנו וזאת לצד המחיר אשר גבה. ישנם אינסטלטורים אמינים אשר יגבו מכם מחיר הוגן אשר כולל בתוכו בדרך כלל את ההגעה לביתכם, מורכבותה של התקלה וזאת כמובן לצד המע"מ אשר הוא מחויב לגבות .אך לעומתו, יהיו גם אינסטלטורים אחרים אשר יגבו מחיר מופקע וזאת למרות שתיקנו תקלה קטנה כמו נזילה או דליפה קטנה יחסית.
אחד הפרמטרים החשובים ביותר שעלינו לקחת בחשבון הוא הזמינות של בעל המקצוע, אנו צריכים לעיתים לתקן תקלה באמצע הלילה או ממש קרוב לכניסת השבת ואיננו יכולים להרשות לעצמו להקים "בריכה" בבית. לכן אנו זקוקים לאיש מקצוע ישר ואמין אשר יכול להגיע בכל שעה ועם זאת לא לגבות מאתנו מחיר מופקע מכיוון שהגיע בשעה מאוחרת או בשעה לא נוחה.
אינסטלטור אמין הוא איש מקצוע אשר מאוד חשוב לו לספק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיו. איש מקצוע שבאמת מעוניין לפתור את הבעיה ללא קשר לכסף, ישאל אתכם קודם בטלפון מהי הבעיה וינסה לתת לכם פתרונות בטלפון, ולא ינסה להגיע בכל מחיר על מנת ל"זכות" בתקלה שאותה הוא יכול לפתור תוך דקות ספורות ובנוסף לכך לגבות עליה מחיר מופקע ולא הוגן.
על מנת למצוא אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים ובייחוד זמינים 24 שעות ביממה, תוכלו להתייעץ עם הקרובים לכם או לחפש באינטרנט שמות של אנשי מקצוע אשר זמינים 24 שעות. במידה והייתם מרוצים משירותו של בעל המקצוע, מומלץ לשמור את מספר הטלפון שלו, וזאת מהסיבה הפשוטה שהיום אינסטלטורים מקצועיים ואמינים הם מצרך מבוקש ולכן יש לדאוג שתמיד יהיה לכם את המספר בהישג יד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים