כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חידוש חדרי ילדים - מתי ואיך?

בחירה של חדרי ילדים היא לא תמיד סופית. לעיתים הרכישה הראשונה של חדר הילדים היא מיטת המעבר ממנה עובר בן השנתיים ממיטת התינוק, ובעצם אין עוד פריטי ריהוט שאמורים לשרת אותו אלא לשמש כאחסון נוח לצעצועים, משחקים, ספרים ועוד. לאפשר מרחב נוח למשחק עם עוד ילדים והבחירה במיטה צריכה להיות בחירה בריאה ובטיחות.

26/10/2015

התאמת הרהיטים לגיל הילד

כשאנחנו מתאימים את הרהיטים לילד עלינו לשים לב לפרטים שונים כגון הגודל הפיזי של הילד, הצרכים שלו והגיל. מיטת המעבר למשל צריכה להיות סגורה בחזית כדי שהפעוט לא יוכל "לגלוש" ממנה החוצה לבד, והמזרון צריך להיות רך ונעים לגופו הקטון של הילד. אבל הפעוט הזה גדל והצרכים שלו משתנים. לאט לאט מתמעטים הצעצועים שכל מה שצריך לעשות איתם זה לסובב אותם או להוציא מהם קולות. נוספים עוד ועוד ספרים, חומרי יצירה, משחקים יותר מורכבים ואז יש צורך בריהוט מיוחד מיוחד לאחסון כל זה, והמחשבה צריכה להיות על רכישה של פריטי ריהוט מאיכות גבוהה שיכולים להחזיק שנים רבות, מחומרי גלם איכותיים וגם בעיצוב בטיחותי עבור הילד.

רכישה של פינת יצירה או לימוד לחדר ילדים

רכישה של פינת יצירה או לימוד לחדר ילדים
ככל שהילד גדל יותר, כך משתנים הצרכים שלו והחדר שלו משתנה וגדל יחד אתו. כבר בגיל 5 יש הורים שנוהגים לרכוש לילד שולחן כתיבה, למרות שיש לו עוד שנתיים עד לכיתה א', אבל זהו הרגל טוב להושיב ילד ליד שולחן נוח במידות שלו וכיסא בריאותי ולהרגיל אותו לעיין בספרים, לשחק במחשב או לעשות עבודות יצירה. שולחן התלמיד הזה והכיסא אמורים לשמש את הילד כאשר יגיע לכיתה א' ואין צורך לרכוש לו חדשים.

חשבו קודם כל על הילד

כאשר רוכשים רהיטים לחדרי ילדים או מחדשים אותם, אחד השיקולים החשובים זה להסתכל קדימה ולהבין מי הילד שלך, מה הצרכים שלו ולרכוש לו את מה שהוא צריך, ולא את מה שההורים אוהבים...

כוננית או כוורת לחומרי לימוד - שלום כיתה א'

כאשר הילד עולה לכיתה א', זהו זמן השדרוג הבא של החדר שלו בתוספת של פריטי ריהוט כמו כוננית או כוורת לספרים ומחברות או מעל לשולחן שלו, או ליד.
פריטי הריהוט החדשים תמיד אמורים להתכתב בשפת העיצוב הקיימת של החדר ובהתאמה של צבעים, חומרים וסגנון עיצוב. בשלב יותר מאוחר ככל שהספרים והמחברות וחומרי הלימוד תופסים מקום בעולמו של הילד המתבגר, כך הוא יהיה זקוק לעוד מקומות אחסון, מקום למחשב וכו', ואז זה בדיוק הזמן לשדרוג הבא.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים