כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לבחירת מנעולן לדירה חדשה

אחד הטיפים הטובים ביותר שניתן להעניק לכל מי שעובר דירה לעתים קרובות יחסית, הוא להקפיד להחזיק בהישג יד מספר טלפון של מנעולן מקצועי ואמין, שכן לפני שמעבירים את הריהוט והציוד היקר לדירה החדשה, מומלץ קודם כל להחליף את הצילינדר. במאמר שלפניכם נספק לכם מספר טיפים שימושיים שיסייעו לכם לבחור מנעולן איכותי.

27/10/2015

את אותם הדברים אבל מהר

אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לברר בבואכם לבחור מנעולן, הוא תוך כמה זמן באפשרותו להגיע למקום הקריאה. הדבר רלוונטי בעיקר לאנשי המקצוע הפועלים בערים גדולות, כמו לדוגמה מנעולן בתל אביב, אך רלוונטי גם באופן כללי לכל העוסקים בתחום זה. באופן עקרוני מומלץ לתת עדיפות למנעולנים המתניידים באמצעות רכב דו גלגלי, המסוגלים להגיע אליכם תוך 20 דקות עד חצי שעה לכל היותר מרגע קבלת הקריאה. בנוסף, כדאי לתת עדיפות לחברות גדולות, המחזיקות באנשי מקצוע רבים, כך שאם אחד המנעולנים בסביבה עסוק בטיפול בקריאה קודמת, תוכלו לקבל מענה מהיר ממנעולן אחר. מצב זה אינו אפשרי כמובן כאשר עובדים מול מנעולנים פרטיים, שמטבע הדברים אינם יכולים להימצא בשני מקומות בעת ובעונה אחת.

רמת המיומנות

רמת המיומנות
אולי כעת אתם זקוקים למנעולן על מנת שיחליף לכם את הצילינדר בדלת הכניסה לדירה החדשה, אך אף פעם לא ניתן לדעת לאילו שירותי מנעולנות תזדקקו בעתיד. כדי שלא תצטרכו לבחור איש מקצוע חדש בכל פעם שבה תזדקקו למנעולן, מומלץ לבחור במנעולן אמין, המחזיק במיומנות רבה בתחום ומסוגל לספק לכם מגוון רחב של שירותי מנעולנות. בין היתר מדובר בהחלפת מנעול ברכב, שחזור מפתחות רכב, פריצת כספות, החלפת מנעולים מתקדמים מסוגים שונים לרבות מנעולים ביומטריים, החלפת צילינדרים בבתים ועוד.

מידת הזמינות

אחת הנקודות החשובות ביותר שיש להתעכב עליהן היא מידת הזמינות שיוכל לספק לכם המנעולן. שימו לב – ישנם לא מעט אנשי מקצוע הפועלים בתחום שלא מספקים שירות בכל שעות היממה וישנם אף כאלה שלא ייענו לקריאות בשבתות ובחגים. מאחר שאף פעם לא ניתן לדעת מראש מתי תמצאו את עצמכם ללא שום אפשרות להיכנס לדירה או לצאת ממנה, להתניע את הרכב או לקבל גישה לתוכן הכספת, מומלץ לתת עדיפות למנעולן שמספק את רמת הזמינות המרבית.

המלצות מלקוחות קודמים

ישנם לא מעט אנשי מקצוע בתחום המנעולנות שפועלים בצורה חובבנית. הכוונה היא לכך שישנם כאלה שמסוגלים, לדוגמה, לפרוץ מנעול של רכב, אך לא מסוגלים לעשות זאת מבלי לשרוט את הדלת ולגרום לנזק רב לרכוש. אי לכך, מומלץ תמיד לדרוש מהמנעולן שאתם מתעניינים לגביו לספק לכם המלצות מלקוחות קודמים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים