כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חמישה טיפים למשקיע המתחיל בניירות ערך

בכתבה זו בחרנו לספק לעסקים שונים ובתי השקעות את המידע לגבי פרסום כתבות ומודעות בפלטפורמה הנכונה (בכל הקשור אל מדריכי השקעה בניירות ערך והצעות שונות בתחום) ולספק לכל אדם שמעוניין להתחיל ולהשקיע בצורה מושכלת בניירות ערך חמישה טיפים שיעזרו לו להשקיע בצורה נכונה.

01/11/2015
אם החלטתם שאתם מעוניינים לפרסם מודעה כלשהי יש לקחת בחשבון שחשוב יהיה לפרסם את אותה מודעה לקהל היעד הנכון ובפלטפורמה הנכונה. החשיבות של פרסום במקום הנכון גדולה משום שהיא משפיעה על כמות האנשים שיתעניינו במודעה שלכם, יכנסו אל האתר שלכם או דף הנחיתה ויחליטו ליצור אתכם קשר או כל פעולה אחרת שיכולה להוביל להכנסות גדולות יותר ואף לרווחים. אם למשל, תפרסמו מודעה או כתבה שעיקרה טיפים למשקיע המתחיל באתר המיועד לסטודנטים, ביניהם גם סטודנטים למקצועות הכלכלה והניהול, קרוב לוודאי שהיענות תהיה גדולה יותר בהשוואה אל פרסום הכתבה או המודעה באתר שמיועד לנשים בגיל העמידה או לעובדי הוראה וותיקים.

מהם ניירות ערך

אם נחשפתם למודעה או כתבה באחד האתרים בהם ביקרתם ואתם מעוניינים להתחיל ולהשקיע בניירות ערך חשוב שתדעו על מה מדובר, קרי, במה אתם הולכים להשקיע את כספכם. רובינו שומעים על אדם זה או אחר שהשקיע את כספו בתבונה במניה מסוימת בבורסה, אך רוב האנשים אינם יודעים בדיוק מה זה אומר וכיצד ניתן להגיע אל אותם רווחים נאים כתוצאה מהשקעה במניה זו או אחרת. תיק ניירות ערך (מוכר גם בכינוי תיק השקעות), תמיד יכלול את כל האחזקות/נכסים של חברה מסוימת או אדם פרטי, נכסים שנסחרים בבורסה. נכסים אלו יכולים להיות מניות, אופציות, איגרות חוב ועוד. אנשים רבים שמעוניינים להשקיע בתבונה בניירות ערך לומדים את הבסיס של תחום זה בקורס ייעודי בתחום, שוכרים את שירותיו של מנהל תיק השקעות וקוראים כתבות, מדריכים וטיפים בתחום.

טיפים למשקיע המתחיל – ניירות ערך

בית השקעות – יש לבחור במנהלי תיקים ויועצים מטעם בית השקעות בעל מוניטין מוצלח בתחום.

• רכישת מניה - לא קונים אף פעם מניה כאשר היא מצויה בשיא שלה. שכן, קרוב לוודאי שהערך שלה רק ירד. חשוב לרכוש ניירות ערך רק כאשר יש היצעים ולמכור את ניירות הערך רק כאשר יש ביקושים לניירות אלו.

• לא הכל ממקור אחד- חשוב לא להשקיע את כל כספכם על רכישת ניירות ערך ממקור אחד. כלומר, הדבר האידיאלי הוא להשקיע את הכסף במספר מניות מוצלחות שמשתייכות אל ענפים שונים לחלוטין ולחברות שונות.

• לקיחת סיכונים – המשמעות של השקעה בניירות ערך היא לקיחת סיכון. מסיבה זו חשוב לא להשקיע יותר מרבע מהנכסים שלך בבורסה וגם את אלו אל תשקיעו ביום אחד. דבר חשוב נוסף בכל הקשור אל לקיחת סיכונים בצורה נבונה הוא שתמיד יש להגדיר מראש את הסיכון אותו אתם מוכנים לקחת, כלומר את גובה ההפסד שלכם.

• רווח- תמיד יש לקחת בחשבון שהרווח עצמו תמיד יהיה ביום המימוש.

בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים