כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה צריך לעשות אחרי שקונים בית מיד שנייה?

דגשים חשובים לשיפוצי בית מיד שנייה. אם קניתם בית מיד שנייה, כדאי לשקול שיפוץ רציני לפני שאתם עוברים לבית החדשה שלכם. שיפוצים מפריעים בצורה דרמטית לחיי היומיום, ולכן יש לבצע את כל השיפוצים הרציניים לפני הכניסה לבית.

30/10/2012
כשאתם עושים שיפוצים בבית שצפוי לשמש אתכם שנים רבות, כדאי לחשוב לא רק על בחירת הרהיטים, אלא על דברים גלובליים יותר כגון – מבנה המדרגות, מבנה החלונות וחלוקת חללים. הדברים הללו יהיו קשים במיוחד לשינוי כשתעברו לגור בבית.

חלוקת חללים

חלוקת חללים
חלוקת החללים בבית זה לא תורה מסיני, ואפשר לעשות שינויים במיקום הקירות. זה שהסידור הקודם התאים לדיירים הקודמים – אין משמעו שיתאים גם לדיירים החדשים. יש להגדיר מהם צורכי המשפחה, ובהתאם לכך להגדיר את מבנה הדירה. כך למשל, דירת 4 חדרים, שבה 3 חדרי שינה גדולים יכלה להתאים בצורה טובה מאוד למשפחה עם 2 ילדים, אך סביר להניח שמשפחה עם 3 ילדים תעדיף ליצור עוד חדר שינה בבית, וזה אפשרי באמצעות החלפת מיקום הקירות.
כשקירות הפנים הם קירות גבס – אין שום בעיה לעשות כל שינוי, בקלות וללא עלויות גבוהות. כשהקירות הם קירות בלוקים או בטון, יש לוודא שלא מדובר בקיר תומך, ואם לא, אז אפשר להזיז גם אותו, אם כי פעולה זו תחייב ניסור בטון איכותי.

מעקות

בבתים ישנים הרבה פעמים יש נטייה לבנות מעקות מבטון. פעולה זו חוסמת בצורה משמעותית את הבית, ועלולה ליצור תחושה של מחנק. מדרגות באופן כללי תופסות הרבה מקום, כך שיש להגביל את המרחב שלהם עד כמה שניתן. פתרון טוב יותר הוא מעקות אווריריות ממתכת או אפילו מזכוכית. כדי להגיע לפתרון הזה, יש לבצע תחילה ניסור בטון, כאשר יש להקפיד על רמת גימור גבוהה של הסרת חלקי הבטון כדי לא לפגוע במראה של המעקות החדשים.

פותחים חלון אל העולם

מגמות העיצוב המודרניות דוגלות בזכוכית. מרבית הבתים שנבנים בשנים האחרונות כוללים חלונות רבים וויטרינות עצומות. בתים ישנים בנויים עם חלונות קטנים יותר. היתרון הגדול של החלונות הוא בכך שהם מאפשרים חדירות טובה יותר של אור ושל אוויר לתוך הבית. לעיתים, תצטרכו לפתוח פתחים גדולים יותר עבור החלונות והוויטרינות החדשות, וגם כאן יש צורך לפנות לשירותי ניסור בטון. ניסור איכותי וברמה גבוהה חשוב במיוחד כשמדובר על חלונות בשל הצורך להתקין חלונות ולאטום אותם היטב. ככל שפתח החלון יהיה מוגמר יותר, כן עבודתו של קבלן האלומיניום תהיה קלה ואיכותית יותר.
ניסור בטון הכרחי לאנשים שעוברים לבית חדש מיד שנייה, שכן לפני המעבר הם נוטים להתאים את הבית לצרכים שלהם, כמו גם למגמות העיצוב המודרניות, מה שמצריך הסרה של בלוקים משמעותיים של בטון.

המאמר באדיבות – האחים צדיק ניסור בטון ביהלום
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים