כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה צריך לבדוק לפני שרוכשים צמיגים במבצע

הצמיג הוא עוד חלק שבלעדיו הרכב שלנו לא יכול לנסוע – אך מדובר בחלק עדין יותר מהממוצע

02/11/2015
הצמיג הוא למעשה החלק הבסיסי והמהותי ביותר של כל כלי רכב גלגלי וממונע. כיום, כשאנחנו מתבססים על כלי הרכב הממונעים והגלגליים שלנו יותר מאי פעם בעבר, חשיבותם של הצמיגים האיכותיים גם היא נמצאת בנקודת שיא. ומובן מאליו שהצמיגים הם חלקים שאלמלא הם, הרכב שלנו לא יכול לנסוע. הדבר מובן מאליו, כפי שמובן מאליו שעלינו לדאוג לצמיגי הרכב שלנו, לטפל בהם ולמלא אותם באופן קבוע, ולדעת גם להחליף אותם תקופתית כשהדבר נחוץ. הצמיג הוא בסופו של דבר החלק שבא במגע עם אספלט הכביש, ומשום שכך מדובר בחלק שנשחק במידה הרבה ביותר ונתון לכמות הגדולה ביותר של תקלות ברכב שלנו. ניתן להוסיף לכך גם שצמיגים הם כלל וכלל לא חלק זול, וצמיג אחד יכול לעלות לנו כמה מאות שקלים ברכישה של מוצר חדש. משום כך ברור מדוע אנחנו מחפשים אפשרויות של צמיגים במבצע, אבל לפני שאנחנו עושים זאת חשוב לדעת מה צריך לבדוק לפני שרוכשים צמיג במבצע.

מה צריך לבדוק לפני שרוכשים צמיגים במבצע? איך נדע שלא מרמים אותנו?

• האם אכן מדובר במבצע? כמו בכל מבצע אחר, עלינו להבין בדיוק האם התנאים של המבצע הם אכן תנאים רווחיים יותר מהתנאים הסטנדרטיים לרכישת צמיג, או שמדובר בניסיון "כיבוס" ורמאות. לכן בכל מקרה חשוב לבדוק את המחיר של דגם הצמיג שנחוץ לנו עוד בטרם אנחנו מחליטים לבחור ברכישה ממבצע כזה או אחר. אם בכל זאת החלטנו שהמחיר שמוצג הוא אכן מחיר מבצע, עלינו לבדוק את האותיות הקטנות. הכוונה היא כמובן לחלק כמו מע"מ, ועלינו לוודא שגם אחרי מע"מ מדובר במחיר מבצע, אבל עוד יותר חשוב מכך – התקנה. לעתים, שירותים לא הוגנים של מכירת והתקנת צמיגים מציגים מחיר, כולל מע"מ, שנראה רווחי במיוחד – אך לאחר מכן מעלים משמעותית את מחיר ההתקנה. בכל מקרה – חשוב לבדוק כל פרט ופרט.

• האם הצמיג מתאים ואיכותי? לפעמים, כשאנחנו שומעים מבצע אנחנו מפסיקים לחשוב בהיגיון ועושים הכל בשביל לקנות בזול. ובכן, מדובר בטעות – ראשית עלינו לוודא שמדובר בצמיד שמתאים לרכב שלנו מבחינת דרישות גלגלים אחוריים וקדמיים (שהן כמובן לא זהות), ומבחינת איכות הצמיג שלא נעשה בו שימוש בעבר ושהוא אכן איכותי ויכול לשמש אותנו. רק לאחר שנבצע את הבדיקה המקצועית הזאת, נוכל לדעת שאכן כדאי לנו לרכוש את הצמיג במבצע.

אם קונים צמיג במבצע, צריך לפנות רק לשירות שאפשר לסמוך עליו

אם הבנתם מה צריך לבדוק לפני שרוכשים צמיגים במבצע, אתם בוודאי שואלים את עצמכם איפה תמצאו את השירות הזה שבו המבצע אכן יהיה רווחי ושהצמיג יהיה בו מתאים לרכב שלכם, ואיכותי כשלא נעשה בו שימוש בעבר. ובכן, השירותים הללו קיימים – וכל מה שאתם צריכים הוא למצוא את שירות הצמיגים האיכותי והמוביל, שבו מבצע הוא מבצע ושירות איכותי הוא באחריות.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים