כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך לשמור על ערך הרכב שלכם באמצעות כיסוי ברזנטים?

כולנו אוהבים לנהוג ברכב יפה. כולנו גם חושבים על היום שבו נצטרך למכור את הרכב שלנו. ברזנטים יכולים גם לשמור על הרכב שלכם נקי ומרהיב וגם לשמור על הערך שלו, עד ליום שבו תרצו להיפרד ממנו.

30/10/2012
כאשר אתם מקבלים מכונית חדשה, ודאי אתם חשים את ההתרגשות בגופכם לקראת הנסיעה הראשונה שלכם. הברק נוצץ, הצבע חד ובולט לעין, התחושה נפלאה. הבעיה היא שככל שהזמן חולף לו, האוטו מתחיל לצבור לכלוך ואבק, אשר פוגמים במראה החיצוני שלו. גם השמש עלולה לגרום לצבע לדהות. לעתים, הלכלוך עלול ממש לפגוע בצבע של הרכב, ולגרום לקילופים ואפילו לחלודה. ברגע שהמכונית שלכם מגיעה למצב כזה, הערך שלה יורד, והסיכויים שלכם למכור אותה הולכים ופוחתים. כיסוי ברזנט יכול למנוע מכם להגיע למצב כזה.

בשביל מה צריך כיסוי ברזנט?

עבור אנשים רבים מראה הרכב שלהם הינו חשוב ביותר, מהסיבות הברורות. עם זאת, סדר היום של רובם עמוס מאוד והדבר האחרון שמתחשק להם הוא לבלות את סוף השבוע בניקוי המכונית שלהם. אנשים רבים גם לא ממש ששים לקחת את הרכב למוסך כדי לבצע תיקוני צבע לרכב. הסיבות לכך פשוטות: לא רק שהנסיעה למוסך הלוך-חזור גוזלת מהם זמן, ודורשת מהם לבזבז כסף על דלק; תיקוני צבע לרכב עולים להם גם לא מעט כסף, וצריך לעשות אותם שוב ושוב, בכל פעם שהצבע של הרכב נפגע. כיסוי ברזנט פותר את הבעיות האלה עבורכם.

פתרון שמתאים לכל אחד

כיסוי ברזנט דורש השקעה כספית מינימלית וחד-פעמית, כדי לקבל תמורה מעולה: בכל פעם שאתם חונים, אתם מכסים את הרכב שלכם עם הכיסוי המיוחד אשר עוטף אותו היטב ומשמש לו מחסה הולם מפני לשלשת ציפורים, פירות של עצי פיקוס, לכלוך ושמש. פשוט קונים את הברזנט, ומכניסים אותו לתא המטען של הרכב. בכל פעם שמחנים את המכונית, פורסים את הכיסוי מעל הרכב והוא מוגן מפני סכנות הפגיעה בצבע. כאשר אתם צריכים שוב לנסוע, כל שעליכם לעשות הוא לקבל את הכיסוי ולהחזיר אותו לתא המטען. הפעולה היא פשוטה, מהירה וקלה. התוצאה היא מכונית יפה ונקייה, שנשמרת לאורך שנים רבות.

למכור את המכונית במחיר שבאמת מגיע לכם

למכור את המכונית במחיר שבאמת מגיע לכם
לאחר ששמרתם על המכונית שלכם היטב מפני פגעי צבע ולכלוך, תוכלו לקטוף את פירות ההשקעה שלכם. קל יותר למכור מכונית במצב שמור בהשוואה למכונית דומה לה, אשר הוזנחה במשך השנים. מכונית נקייה ויפה תוכל גם לתת לכם תמורה גבוהה יותר. הקונה פשוט מרגיש שהוא מקבל תמורה הולמת עבור כספו, ולכן הוא מוכן לשלם יותר כסף על מכונית שתתן לו את ההרגשה הטובה ביותר.

המאמר נכתב באדיבות א. מרחיב בע"מ אשר מתמחה בייצור כיסויים, ברזנטים ומתנפחים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים