כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כמה אתם באמת מוכנים לחורף?

החורף הגיע אלינו בפתאומיות, ובכדי להיות מוכנים אליו אנחנו צריכים לחשוב על חימום ביתי

10/11/2015
כמו בכל שנה, נדמה כאילו מדינת ישראל שוכחת מקיומה של עונת החורף, והנה היא תופסת אותה בהפתעה. מדי שנה בשנה אנחנו מופתעים ומבינים עד כמה מעט המדינה שלנו ערוכה לעונת החורף, כשאנחנו סובלים מתשתיות בעיתיות ומתקלות במערכות שונות בימים הראשונים של החורף הגשום. עם זאת, השינוי הגדול ביותר שמתרחש גם הוא בצורה כמעט פתאומית הוא השינוי בטמפרטורות, שצונחות בצורה משמעותית באופן כמעט פתאומי לחלוטין. יתרה מכך, באזורים מסוימים של הארץ,
שהגדול בהם הוא אזור ירושלים והישובים הסובבים אותה, החורף הופך קר במיוחד במהירות – ואז אנחנו צריכים לשאול את עצמנו אם אנחנו באמת מוכנים לחורף. המוכנות שלנו לחורף תלויה במידה הרבה ביותר ביכולת שלנו לשמור על הבית שלנו חמים ונעים גם כאשר בחוץ קר וסוער – וזה תלוי במידה רבה מאוד במערכת ההסקה שלנו. אנחנו כאן כדי לדבר אתכם על נפט לחימום ביתי, ועל השימוש האיכותי במערכת ההסקה הזאת.

החורפים האחרונים הוכיחו לנו שיש צורך בפתרון הסקה יעיל – האם נפט לחימום ביתי הוא הפתרון?

איך נחמם את הבית?

לא מעט אפשרויות ניצבות בפנינו כשאנחנו צריכים לבחור שיטת חימום עבור הבית שלנו, ונדמה כאילו לכל אחת מהן חסרונות משלה. חימום המזגן מחניק, לא נעים ויבש. גופי חימום כמו רדיאטורים מבזבזים כמות עצומה של חשמל, כרוכים בסכנת שריפה ובכל מקרה מערכות המבוססות על חשמל עדיפות פחות בדיוק משום תלותן במערכת החשמל. בהקשר זה, בולטת על פני השטח שיטת ההסקה האיכותית ביותר המתחמקת מחסרונות אלה – נפט לחימום ביתי.

נפט להסקה

– הסקה באמצעות נפט היא ככל הנראה הפתרון שחיפשתם, ונבין בדיוק מדוע. את הנפט אנחנו קונים בכמויות גדולות, וההוצאה הכרוכה בכך קטנה מצריכת החשמל של משפחה ממוצעת המתבססת על חימום חשמלי. החימום עצמו, אותו אנחנו מקבלים מהסקת הנפט, הוא חימום איכותי וטבעי המחמם את החדר כולו בצורה אחידה ונעימה. הסכנה הבטיחותית הכרוכה בשימוש בהסקת נפט – אפסית. הנפט מאוכסן בתוך מכלים ייעודיים, ותהליך השריפה שלו מתבצע בצורה מבודדת ובטיחותית לחלוטין. בנוסף, את פיזור הנפט לחימום ניתן לתכנן כך שכל חדרי הבית ייהנו מההסקה האיכותית, עם מערכת הסקה מרכזית. בקיצור, מדובר במערכת הסקה שמאפשרת לנו ליהנות מכל העולמות.

איך נזמין נפט לחימום ובמה כרוכה הזמנה שכזו?

כאשר אנחנו מזמינים נפט לחימום ביתי, עלינו לקחת בחשבון שמדובר בהוצאה משמעותית של פעם בחורף, ועלינו למצוא את השירות האיכותי שיודע לספק לנו את הנפט שנחוץ לנו ובכמויות שנחוצות לנו – וכמובן שגם במחירים אותם ראוי שנשלם עבור כמויות שכאלה. בכל מקרה, בהזמנה של נפט לחימום הדבר החשוב ביותר שעלינו לזכור הוא לתכנן נכון את כמויות הנפט שאנחנו מזמינים בהתאם לצריכה הממוצעת שלנו – וקצת יותר מכך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים