כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

משחקים במספרים

לכל איש יש שם, אך לכל איש גם יש מספר. תאריך הלידה שלנו הוא התאריך בו אנחנו חוגגים את יום ההולדת שלנו ומציינים משנה לשנה את יום החג הזה,

16/11/2015
אך מעבר לאירוע הסמלי, הרי שתאריך הלידה שלנו יכול לגלות עלינו המון ולחשוף בפנינו את שצופן לנו העתיד. הנומרולוגיה מספרת לנו כי תאריך הלידה של אדם, ביחד עם שילוב השם שלו, מעניקים לנו תמונה בהירה המשקפת את האדם על כישוריו, יכולותיו, מגרעותיו וקווים נוספים לדמותו. אנחנו נוטים לחשוב כי השם שלנו הוא פרי החלטתם של ההורים שלנו, אשר עמלו שעות רבות בחיפוש שם הולם לנו, אך על פי הנומרולוגיה, השם שלנו בשילוב תאריך הלידה שלנו הינו תוצר אנרגטי אשר הינו הגורל שלנו.

לכל איש יש מספר

על מנת לגלות את קווי הדמות של אדם מסוים, עלינו לחפש את המספר המייצג את אותו אינדיבידואל. כאשר מדובר בשם שלנו, לכל אות יש ייצוג מספרי ועלינו לחבר את סכום האותיות עד שיתקבל לנו מספר אשר מייצג אותנו. את אותו החיבור של סכום המספרים נעשה עם תאריך הלידה וכך נוכל לקבל את הייצוג שלנו בנומרולוגיה. כאמור, לכל מספר יש אפיונים מסוימים, לדוגמא: המספר 1 מייצג את התכונות עצמאות ומנהיגות, המספר 2 מייצג קירבה, הרמוניה ואיזון וכן הלאה.

גם אתם יכולים

עד לא מזמן תחום הנומרולוגיה היה נחשב מחתרתי כמעט, אך כיום יותר ויותר אנשים מבקשים להסתייע בנומרולוגיה ורואים בה כלי של ממש אשר מכוון, מסייע ונותן מענה לשאלות. אנשים רבים אשר חוו על בשרם את הצלחת השיטה מבקשים בעצמם להיות אלו אשר מעניקים את הייעוץ ולכן פונים אל לימודי נומרולוגיה. בקורסים אלו מקבלים הסטודנטים כלים שונים המאפשרים להם להיות בעלי הסמכות לייעץ לאלו המבקשים בכך. הכלים אשר מעניקים לסטודנטים מאפשרים להם לתת מענה בתחומי הזוגיות, תעסוקה, תכונות אופי ואפילו ייעוד של אדם. בעת שמקבלים כלים אלו ניתן להפוך להיות נומרולוגים אשר מוסמכים לעיסוק בתחום והובלת האנשים אל דרך המלך שלכם – כל אחד על פיו מספריו.

זה כל הקסם

יש הרואים בתחום זה כקסם, ורבים אשר מחליטים ללמוד נומרולוגיה ולהרשם ללימודים ולעבור קורס נומרולוגיה, הם כאלו שטעמו את טעם הצלחת השיטה וכעת רוצים להעביר את התורה הלאה. במהלך הקורס מקבלים כלים אשר יאפשרו בעתיד ללומדים להפוך להיות יועצים של ממש תוך שהם יודעים לנתח את תאריך הלידה בצירוף השם, משמעותם של מספרי הכוח ומספרי התיקון, חשיבותן של ארבעת היסודות, מספר המיניות של כל פרט וכמובן מספר הבריאות. הלימודים כה מעשירים עד שמעבר להכשרתכם כנומרולגים, הרי שתוכלו ליישם את התורה גם על עצמכם תוך שאתם מודעים לתורת המספרים ולחשיבות שבצעדים השונים שאתם לוקחים תוך לקיחת השם ותאריך הלידה שלכם בחשבון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים