כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

3 דברים שלא ידעתם על הדברת דבורים בסביבת בעלי חיים

הדברת דבורים היא פעולה שעלינו לבצע ברגע שבו אנחנו מזהים בעיית דבורים בבית שלנו, בחצר או אפילו בגינת השעשועים המרכזית.

18/11/2015
קשה לחשוב על מזיקים בעלי פוטנציאל גדול יותר לשיבוש שגרת החיים שלנו לעומת דבורים. שלנו זה כולל את הכלבים המיוחדים שברשותנו. לא תמיד הם יודעים איך להגיב לעקצוץ החריף שהם חשו ברגע שהם שהו בחדר סגור או בחצר.
הדבורה, כשלעצמה, היא חרק בעל יצר הישרדותי – כאשר הדבורה חשה סכנה או איום היא תשתמש בעוקץ שלה בכדי להגן על עצמה ולתקוף את האיום, במחיר של חייה (כמובן שהיא לא מבינה זאת). בנוסף, דבורים חיות בקהילות ובכוורות שמונות מאות ואלפי דבורים, כך שבמצב שבו אנחנו מזהים בעיה של דבורים בבית, אנחנו מסתכנים בכמות גדולה מאוד של מזיקים שיכולים לשבש את שגרת החיים שלנו כליל, שנמשכים למזון ולבית שלנו ושאפילו יכולים סכן חיים במידה ומישהו אלרגי. לכן חשוב לפנות במצב כזה לשירות של הדברה באשדוד, שיבטיח לנו סביבה נקייה מדבורים במהירות.

הכלב נעקץ? איך תרגישו ומה תעשו?

החלטתם לצאת לסיבוב נחמד בטבע הגדוש בפרחים, או שדווקא נחים עם הכלב בפארק ליד אזור עם מים, שימו לב להיות ערניים לכלב שחלילה לא יחוש עקיצה חריפה מדבור או מדבורה. רב הסיכויים שלא תמיד תשימו לב לרגע שבו כלבכם נעקץ מהדבורה, אך מה שבטוח שאת התופעות ודאי תוכלו להרגיש, הכלב יהיה עצבני, ינסה להתנער, ישפשף בפניו {האזור הכי מועד לעקיצות} אחרי שעתיים לרב המקום עלול להתנפח.
אם אתם מכירים את האזור כמקום מועד לעקיצות, כדאי שתיקחו עמכם קוביות קרח, ואם הנכם מרגישם שהכלב לא רגוע, פנו לקבלת טיפול רפואי על מנת למנוע חסימה נשימתית.

3 דברים שלא ידעתם על הדברת דבורים

כשאנחנו פונים לשירות של הדברה באשדוד בכדי לבצע הדברת דבורים, הפתרון הראשון תמיד יהיה הדברה כימית. ההדברה הכימית יכולה להיות ממוקדת כלפי ריכוז ספציפי של דבורים בתוך הבית, וכן הדברה כימית של מקור בעיית הדבורים – כוורת שבדרך כלל תהיה ממוקמת מחוץ לבית שלנו בנקודה כלשהי.
עוד שיטה לביצוע הדברת דבורים היא הרעלה של פיתיון בשרי במינון שאינו קטלני לבני אדם וחיות בית, אך קטלני מאוד לדבורים. מדובר בשיטת הדברה בטוחה יחסית כלפי כל מי שנמצא בבית.
אם אנחנו מחפשים הדברה אקולוגית שאין בה רעל כלל, ישנן שיטות הכוללות מלכודות בצורת חרוט אליהן הדבורים יכולות להיכנס אך לא יכולות לצאת. בשיטה זו ניתן לרכז כמות מוגבלת של דבורים ולהוציא אותן מהבית בצורה בטוחה, אך לא תמיד להדביר את הבעיה כולה.

תבחרו את שירות ההדברה האיכותי ביותר בנמצא ותבטיחו לכם בית בטוח ונקי ממזיקים

כשאנחנו בוחרים בשירות הדברה באשדוד עבור ביצוע הדברת דבורים, אנחנו מקבלים החלטה חשובה מאוד עבור שגרת החיים התקינה שלנו ואיכות החיים בבית שלנו. משום כך אנחנו צריכים לוודא שאנחנו בוחרים בשירות איכותי של הדברה, שלא ישאיר אפילו דבורה אחת שתסכן אותנו בבית שלנו בחצר או בכל מקום אחר בסביבה ושיעשה זאת בצורה בטוחה ככל הניתן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים