כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הפתרון הטבעי של מחסן עץ

גם בישראל מגלים בשנים האחרונות את שפע היתרונות בשימוש הקבוע במחסני העצים השונים. בעבר, התקנה של מחסן עץ נחשבה בתור עניין שהיה שמור לארצות קרות בלבד - והיה למחסן מראה אירופאי מובהק.

18/11/2015
בישראל לעומת זאת יש התעוררות בולטת בשנים האחרונות, ואנשים מבינים שאם הם מעוניינים במחסן עצמאי ואיכותי במיוחד - הרי שמחסן העץ הוא זה שיספק להם את המענה המושלם. העץ הוא חומר חזק למדי, שניתן להשתמש בו כל ימות השנה, ומעבר לכך העיצוב הייחודי של מחסן עץ תורם רבות להעלאת ערך הנכס. על כן, חשבו רק לדעת איך תוכלו לבחור את המחסן המתאים מתוך ההיצע הרחב.

הכללים לבחירת המחסן

רצפה מוגבהת

אחת הסכנות בהתקנה של מחסן עץ היא שתהיה חדירה של מים לתוך המחסן, והמים עלולים לפגוע בעץ ולגרום לו להתנפח ולפתח לחות מוגזמת. על כן, כשבוחרים במחסני העץ, כדאי לוודא שיש להם רצפה שמוגבהת מעל הקרקע. הרצפה המוגבהת מסייעת במקרים של גשם - כך שהמים לא יחדרו לתוך המחסן ויימנע מצב של רטיבות.

שימור ואיטום

העץ באופן בסיסי הוא חומר טוב וחזק, אך כמובן שיש מזיקים אשר ניזונים ממנו, וכן חשיפה לתנאים מוגזמים של חום וקור, אם מדובר על אקלים בסביבה שבה העץ לא התפתח, עלולים לפגוע בו. הפתרון הוא כמובן לרכוש את המחסן אך ורק מגורם שביצע טיפולים של שימור ואיטום לעץ עצמו. כך, העץ ממולא בחומרים ששומרים עליו איכותי, והופכים אותו לעמיד פי כמה, ומכאן היתרון הבולט שלו.

סוגי עצים

האם אתם תרצו לבנות מחסן עץ שיהיה מורכב מעץ האורן? מעץ מייפל? מעץ דובדבן? או שאתם בכלל לא בטוחים? כך או כך, חישוב מאד שתפנו בהתחלה לחנות שתוכל להציע לכם מחסנים שעשויים ממגוון חומרי גלם ומעצים שונים - וכמובן שאנשי המקצוע יוכלו להמליץ לכם על עץ מסוים לפי הצרכים שלכם.

כמה זמן זה לוקח?

שימו לבש כאשר אתם בוחרים את המחסן, אינכם חייבים להרכיב אותו בעצמכם. זו אמנם חוויה - אבל לרוב החנות תספק גם אנשי מקצוע שיבנו וירכיבו עבורכם את המחסן במקום המיועד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים