כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

החלפת מרזב בבניין משותף

אם אתם מתגוררים בבית משותף, ואחד (או יותר) מהמרזבים המותקנים בחזית המבנה שבורים או לא מתפקדים כמו שצריך, חשוב לפנות אל חברה המתמחה בהחלפת מרזבים, ולהחליף את הישנים בחדשים. מי אחראי על יצירת קשר עם חברה המתמחה בהתקנת מרזבים ומי צריך להשתתף בתשלומים? את כל התשובות לשאלות אלה ואחרות – תוכלו למצוא במאמר שלפניכם.

23/11/2015

מרזבים - בשירות כל הדיירים

מרזבים - בשירות כל הדיירים
מרזבים המותקנים בבניינים רבי קומות משרתים את כל הדיירים. אחרי הכול, אם המרזב לא תקין, ההצפה יכולה להתרחש בכל חלק של המבנה, ולגרום לנזקים לכל אחת מהדירות, שכן אף פעם אי אפשר באמת לדעת היכן תתרחש הרטיבות.

אז מי צריך להשתתף בהוצאות על החלפת מרזב?

ממש כמו שכל הדיירים נהנו מהמרזב כשהוא תפקד בצורה תקינה, הרי שגם כשהוא מתפקד בצורה לא תקינה – כל הדיירים צריכים לשאת בהוצאות. כמובן, שאם מדובר במרזב שהותקן על ידי בעלי דירה מסוימת על מנת לשפר את הניקוז שמעל הדירה שלו והוא מעוניין להחליפו – הרי שלא כל הדיירים צריכים להשתתף בתשלום, אלא רק הוא עצמו. חשוב לציין, שעלותו של מרזב חדש אינה מאוד גבוהה, ולמרות שרכישת מרזב מצריכה גם הזמנת שירותי התקנה – המחיר הכולל אינו בשמיים. מכיוון שהחלפת המרזב תשפר את איכות החיים של כל הדיירים, הרי שמאוד כדאי להשתתף בהוצאות, ולא לנסות להערים קשיים.

איך אוספים את הכסף?

ועד הבית הוא זה שאחראי על איסוף הכסף, שכן הוא זה שייצור קשר עם החברה שתבצע את החלפת המרזב. אם אתם מתגוררים בבניין שמתוחזק על ידי חברת תחזוקה, הפנייה אל אנשי המקצוע, כמו גם איסוף הכספים לטובת העניין – הם בדרך כלל חלק מהשירות שהיא מעניקה. לכן, אם אחד או יותר מהמרזבים בבניין דורשים החלפה, יש ליידע את ועד הבית או את חברת התחזוקה, והם אמורים לדאוג לאיסוף הכספים, כמו גם לפנייה לחברת התיקונים שתבצע את ההחלפה. על מנת שלא תצטרכו לבצע איסוף כספים נוסף בשנים הקרובות, מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה בתחום של התקנת מרזבים, ולדאוג שהיא תספק לכם מרזבים איכותיים, שירותי התקנה מקצועיים וכמובן – תעודת אחריות הן על המרזב והן על שירותי ההתקנה, כדי שיהיה לכם אל מי לפנות בכל בעיה. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים