כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

החשיבות של איטום הגג בדירה שכורה

אחד הדברים החשובים ביותר בדירות שכורות הוא איטום גגות. לא משנה באיזו דירה אתם גרים או כמה שותפים חולקים איתכם את החיים הסטודנטיאליים, האיטום הוא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים.

24/11/2015

נזקים אפשריים

נזקים אפשריים
בדירות ישנות יכול איטום ברמה גבוהה למנוע שורה ארוכה של נזקים חמורים:
• עובש, טחב ופטריות
• קשיי נשימה ולחות
• התפוררות טיח וסדקים בתקרה
• הרמת מרצפות
• נזילה מאחורי הקיר
• פגיעה בתשתיות ומכשירי חשמל

איטום דירת סטודנטים

סטודנטים שגרים בדירה שכורה צריכים להכיר את ליקויי הבנייה הנפוצים ולעשות הכל על מנת למנוע אותם מראש. ראשית, רוב הדירות המיועדות לסטודנטים נבנו לפני כמה עשרות שנים. דירות אלו לא עומדות בתקנים המקובלים לאיטום והן גם חשופות לנזקי רעידות אדמה. שנית, אפשר לזהות ליקויי בנייה מסוימים עוד לפני שחותמים על חוזה שכירות ולגלם את עלות התיקון בתוך התשלום החודשי. זו דרך מצוינת לחסוך בהוצאות מבלי לפגוע ברמת החיים.

איך מבצעים איטום גגות?

פנייה מוקדמת לקבלני איטום תאפשר לכם לזהות את נקודות הכשל העיקריות ואת ליקויי הבנייה בדירה. צרו קשר עם קבלני איטום מקומיים והשתמשו באתרי אינטרנט כדי לאסוף המלצות. אשרו מול בעל הנכס את הזמנת קבלני האיטום וערבו אותו בכל מקרה של התלבטות. ודאו שבעל הנכס מתכוון לשלם על האיטום והבהירו את החשיבות של הנושא לאיכות החיים שלכם. האיטום עצמו צריך להתבצע לפני מאפייני הגג והאקלים המאפיין את המדינה. איטום ביריעות ביטומניות לדוגמא מבוסס על תרכובת של אספלט וחומרים פלסטיים ולכן הוא עמיד לשנים רבות, לעומת איטום ביריעות PVC שמונע חדירת מים אך נחשב פחות אטרקטיבי לדירות ישנות. איטום עם רשת אינטרגלס מונע הופעת סדקים בשכבות איטום ישנות ויש מקרים בהם תוכלו לבצע איטום בחומרים אקריליים כדי ליצור שכבת בידוד. את תוצאות האיטום תרגישו באופן מיידי. האיטום יגרום לבידוד תרמי טוב יותר בתוך הדירה, יחסוך לכם הוצאות על הפעלת מזגן וימנע עוגמת נפש בדמות נזילות וכתמי רטיבות בקירות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים