כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך להעלות את ערך הבית שלכם באמצעות פרגולה?

נדמה שכיום יותר ויותר ישראלים קונים בתים פרטיים, בין אם לצורך מגורים בהם ובין אם לצורך השקעה. אחת הדרכים להעלאת את ערך הנכס שלכם היא באמצעות התקנת פרגולה. מהם היתרונות של הפרגולה וכיצד היא משפרת את הדירה שבידכם? על שאלות אלה ואחרות ננסה לענות במאמר שלפניכם.

08/11/2012
לפרגולה יש יתרונות רבים:
פתרון הצללה – הפרגולה משמשת כפתרון הצללה מושלם לגינה או לחצר. היא מאפשרת לנו לארח את החברים, בני המשפחה, השכנים והקולגות בחלקו הפתוח של הבית, מבלי לסבול מהשמש היוקדת. צלה המגונן של הפרגולה מביא עמו טמפרטורה נעימה ואפשרות ליהנות מהאוויר הצח ומיופייה של הגינה.

מחסה כנגד הגשם – במידה ותתקינו פרגולה, תוכלו להמשיך ולארח מחוץ לביתכם, מבלי שאתם או אורחיכם תירטבו מהגשם.

הגדלת שטח המחייה – אנשים רבים בונים פרגולה על מנת להגדיל את שטח הבית שלהם. ניתן לנצל את השטח המוגן שתחתיה כדי לתלות כביסה, מבלי שהיא תדהה מהשמש ומבלי שהיא תירטב מהגשמים. ניתן להיעזר בה על מנת שתשמש מקום מוצל שבו הילדים יוכלו לשחק. אלו רק כמה רעיונות כיצד להשתמש בפרגולה ולהגדיל את שטחכם.

יתרונות אלה ברורים מאליהם. אתם, הסוחרים והקונים העתידיים של הבית שלכם – כולם מסוגלים ליהנות מכל היתרונות שציינו לעיל.

שיפור המראה החיצוני של הבית – בזבוז או השקעה?

שיפור המראה החיצוני של הבית – בזבוז או השקעה?
בעוד שלרובינו ברור שעיצוב פנים יכול לשדרג את ערך הבית ולגרום לו להיראות טוב יותר באופן משמעותי, לא כולם מסכימים עם העובדה שגם בחיצוניות של הבית כדאי להשקיע. כי למה לבזבז כסף על המראה החיצוני של הבית שלכם אם גם ככה אתם מבלים את רוב הזמן שלכם בתוכו?
אבל האמת היא שממש לא מדובר בבזבוז כסף. נהפוך הוא – מדובר בהשקעה נכונה עבור העתיד שלכם. המראה החיצוני של הבית, הן מצדו הקדמי שפונה לרחוב והן מצדו האחורי אשר פונה לגינה, הוא כרטיס הביקור של הבית שלכם. הוא זה שעושה רושם ראשוני על האורחים שלכם, אך מעבר לכך הוא זה שעושה רושם ראשוני על השוכרים או על הקונים הפוטנציאליים שלו.
אין מי שלא רוצה לחיות בבית יפה, שגם מקרין זאת במראהו החיצוני. בית שנראה מוזנח או סתמי מבחוץ הוא בית שנראה פחות אטרקטיבי עבור מי שמחפש אחר מקום מגורים, ולפעמים רק בגלל המראה החיצוני של הבית פוסלים אותו על הסף.

אנשים רבים מודעים למעלות של הפרגולות שציינו בתחילת המאמר, והם גם מסוגלים לדמיין את עצמם נהנים מהן. לכן, לא רק שעולים הסיכויים שלכם למכור את הבית, אלא שהקונים הפוטנציאליים שלכם גם יהיו מוכנים לשלם יותר כסף בתמורה.

לסיכום

ראינו שהמראה החיצוני של הבית חשוב לא פחות מעיצוב הפנים שלו. אחת האפשרויות הטובות לשם שדרוג החיצוניות היא התקנת פרגולה, שיש לה יתרונות רבים, שממנה תוכלו להניב רווח גדול יותר ברגע שתחליטו להציע את הבית למכירה או להשכרה.

המאמר נכתב באדיבות טרופיקזה המובילה את תחום ההצללה מזה 20 שנה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים