כרגע באתר
0
8
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהם חמשת הרהיטים החשובים ביותר בבית?

לקראת עיצוב מחדש של הדירה? להלן רשימת חמשת הרהיטים שבלעדיהם פשוט אי אפשר להרגיש בבית

26/11/2015
אי אפשר לחיות בבית ללא רהיטים. הרהיטים הם אלו שהופכים את הבית לבית. בעזרתם אנחנו יכולים לנוח, לעבוד, לישון, לארח, ולעשות עוד שפע של פעולות בבית שלנו. על מנת שאתם תדעו מהם רהיטי החובה, החלטנו לפרט על חמשת הרהיטים החשובים ביותר שצריכים להיות בכל בית, ושאסור לוותר עליהם בשום פנים ואופן - אפילו אם אתם גרים בבית קטן יחסית.

על מה נישן, נאכל, נשב ונשתה?

1. מיטות - המיטה היא רהיט קריטי, כי היא מאפשר לנו לבצע את הפעולה החשובה ביותר ביממה, והיא השינה. ללא שינה תקינה וערבה, לא נוכל לקום ולעבוד ולהתקיים כמו שצריך, וכבר נעשו מחקרים רבים שפירטו על הקשר בין איכות השינה לאיכות חיים. השקיעו במיטה איכותית לעצמכם, וגם עבור אנשים אחרים אשר גרים אתכם. המיטות עצמן הן כמובן מגוונות מאד - כולל מיטות זוגיות, מיטה וחצי, מיטות ילדים ונוער, ספות נפתחות למיטות, ועוד.

2. כסאות - אי אפשר באמת לרהט את הבית ללא כסאות. התפקיד הבסיסי של הכסא, הוא לאפשר לנו כמובן לשבת בצורה נוחה ופשוטה. שימו לב שאפשר לבחור בכמה כסאות שונים עבור אזורים שונים בבית. כך למשל לאזור שבו אתם עובדים, רצוי לבחור כסא מנהלים מיוחד, עם משענת מתכווננת ומקום מיוחד להנחת הידיים, שכן כסא כזה מתאים לישיבה ממושכת. במקרים אחרים, אתם יכולים לרכוש כסאות עבור המטבח או פינת האוכל - ואלו לרוב כסאות בעלי מראה הרבה יותר יוקרתי וטבעי. ישנם גם כסאות מיוחדים לחדרי ילדים כמובן, שמתאימים למידותיהם של ילדים ופעוטות.

3. שולחנות אוכל - עוד פריט שאסור לוותר עליו, גם לא בדירת חדר קטנה. שולחן האוכל הוא השולחן שמאפשר לנו לאכול בצורה נינוחה. יש אנשים שעושים טעות ואוכלים על המזנון, על שולחן המחשב, או אפילו על המיטה שלהם או כשהם יושבים על הספה ומחזיקים את הצלחת ביד. זה מאד לא נוח, עלול לגרום לכך שהאוכל יישפך, וגם לא מאפשר לנו לאכול בצורה מסודרת. אפשר להשקיע אפילו בשולחן אוכל קטן יחסית, כדי שאתם תוכלו ליהנות מהאוכל.

4. ספות - עוד מערכת ישיבה שחשוב מאד שתהיה בבית שלנו. הכסאות הם לא נוחים למשל לישיבה ממושכת מול הטלוויזיה, ובוודאי שהם לא תחליף לאירוח בסלון שלכם. הספה היא המקום המושלם לנוח עליו, לתת מקום ישיבה לאורחים שלכם, או פשוט לשבת עם כל המשפחה שלכם ולצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר, לפתור תשבץ עיתון, ועוד. יש כמובן ספות דו מושביות, תלת מושביות, וכיו"ב, מעור או מבד.

ומהו הפריט האחרון?

הפריט האחרון לבית שלכם חשוב אף הוא, ואולי הוא החשוב ביותר - אלו הם הארונות כמובן. הארונות הם לא עוד מכולות אחסון. הארון הוא המקום שבו אתם מסדרים את כל הבגדים שלכם, ולעתים אף חומרי ניקוי, נעליים, ספרים, ועוד פריטים רבים אחרים. כדאי שבכל בית יהיו כמה ארונות שונים, בדגש על ארון לכל חדר, לצרוך שמירה על סדר וארגון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים