כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רהיטים קונים באינטרנט

נדמה שמטרת העל של הטכנולוגיה היא להפוך את החיים שלנו לקלים יותר. חישבו על זה, כל פיתוח, כל המצאה וכל שידרוג, נועדו לייעל ולהקל את החיים שלנו תוך שאנחנו חוסכים בזמן.

02/12/2015
עד לא מזמן, על מנת לקנות רהיטים לבית היינו צריכים לתאם עם בן או בת הזוג יום מיוחד שבו נפנה זמן ונסע ביחד אל חנות הרהיטים כאשר אנחנו מגיעים עם רשימה מוכנה מראש של מידות, העדפות צבעים וכמובן לפנות את הרכב על מנת שנוכל להעמיס עליו ואת היתר נשלח בהובלה המוכרת לנו. כיום נדמה שחוקי המשחק השתנו ושמהפכת הקניות באינטרנט מגיעה עכשיו גם לריהוט לבית.

החל במזנונים וכלה בחדרי ילדים

ריהוט באינטרנט מאפשר לנו לעשות את כל הקניות שאנחנו צריכים ורוצים לעשות בלחיצת כפתור מהירה. כולנו הפכנו כבר להיות חובבי קניות ברשת אשר מזמינים מוצרי חשמל, ביגוד ומוסיקה מהאינטרנט, כך שהקפיצה אל רכישת ריהוט לבית ברחבי הרשת אינה מקרית ואינה זרה. אתרי המכירות השונים מציגים מפרט מדויק של הרהיט שתבחרו כולל סוג חומר, גובה, אורך, סוג אחריות, יצרן ואפילו תצלומי תקריב שיאפשרו לחכם לחוש את החומר ממנו עשוי המוצר כמה שניתן.
הרכישות באינטרנט לא חולשות רק על מזנונים גדולים, מערכות הושבה מסיביות וחדרי ילדים. כיום ענף הרהיטים מציע מגוון רחב של אביזרים לבית הכוללים ריהוט למטבח, לסלון ולחדרי השינה. לקוחות רבים עושים את הקניות האלו באינטרנט ולא בחנויות הייעודיות ומדווחים על שביעות רצון גבוהה מאד הן מאיכות המוצר והן מהמחיר והשירות.

טווח מחירים לכל אחד

הרוכשים ההדוקים באינטרנט כבר מודעים לכך שישנו מנעד מחירים רחב אשר מטרתו להתאים לכלל הקונים. ריהוט באינטרנט אינו בהכרח יקר יותר או זול יותר, אלא כשם שבחנויות יש מוצרים במחירים שונים הרי שגם ברחבי הרשת מציעים מוצרים במחירים שונים. לא רק זה, אלו אשר מעוניינים למצוא "מציאות" יוכלו במרבית האתרים לסנן את המוצרים המופיעים להם באתר על פי המחיר – מהנמוך לגבוה וכך להחשף לרהיטים הנמכרים במחירים הנמוכים יותר.
השאלה הנשאלת היא מדוע לנו לקנות באינטרנט? האמת היא שהתשובה לשאלה הזו מעניינת בעיקר נוכח העובדה כי שאלנו את אותה השאלה לפני מספר שנים בנוגע לביגוד, מכשירי חשמל וסלולאר. אנחנו הולכים קדימה יחד עם הקידמה וכל דבר אשר אנחנו יכולים לעשות באמצעות המחשב הרי שאנחנו בוחרים לעשות זאת.
הקניות באינטרנט חוסכות לנו זמן בכביש בדרך לחנות, חוסכות לנו את אנשי המכירות אשר מנסים להגדיל את המכירה דרך קבע על חשבון דברים שאין לנו בהם כל שימוש וכמובן שהחיסכון שלישראלים מדבר הכי הרבה הוא החיסכון בכסף שכן המון מוצרים נמכרים בעלות נמוכה יותר באינטרנט מאשר זו שבחנויות. זוכרים את הפעם הראשונה שניסיתם לרכוש בגד באינטרנט ולאחר מכן חזרתם לעוד? מצפה לכם הפתעה נחמדה גם בעולם של ריהוט באינטרנט.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים