כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה מייחד חדרי שינה יוקרתיים

במאמר זה נסביר לכם מה בעצם מייחד את חדרי השינה היוקרתיים בהשוואה לחדרי השינה הסטנדרטיים, וכך אתם תבינו מהי התרומה המיוחדת של החדרים הללו.

02/12/2015
האם אתם רוצים לבחור לעצמכם חדר שינה חדש? אתם כמובן מתחילים לבחון עיצובים שונים, ותוך זמן קצר יחסית, מגלים שקיימת קטגוריה נפרדת של חדרי שינה יוקרתיים, אשר שונים מחדרי השינה הסטנדרטיים. עם זאת, במבט ראשוני, ומבלי שצברנו ידע מתאים בנושא, קשה לעתים לגלות ולהבין מה באמת ההבדלים בין שני הסוגים הללו.

הדגשים לעיצוב חדרי שינה יוקרתיים

● עיצוב אישי - זה כנראה ההבדל הראשון והמשמעותי ביותר בין חדר שינה רגיל וסטנדרטי, לבין חדר שינה יוקרתי. העיצוב בחדר השינה היוקרתי הוא כולו אישי לגמרי. זה אומר שכמעט כל פריט בחדר הוא בהזמנה אישית - אתם בוחרים בעצמכם את המיטה שתהיה לכם, את המזרון ואת המצעים שיהיו, לעתים כל אחד מהם מיוצר בהזמנה אישית נפרדת עבור חדר השינה שלכם! הדבר נכון גם לבחירה של רהיטו משלים בחדר כגון שידות וארונות - שכולם יהיו בהזמנה אישית, במידות שאתם בוחרים ומסוגי העצים שאתם מעדיפים, בכל גוון שרק תרצו. הבחירה האישית ממשיכה גם לחלונות, הווילונות, הדלת לחדר השינה, וכמובן אלמנטים דקורטיביים שונים בחדר השינה - שגם אותם ניתן לעתים לייצר במיוחד עבורכם. כמובן שההשקעה הזו עולה יותר כסף, אבל התוצאה הסופית היא מרהיבה במיוחד לעין - ומשרה אווירה יוקרתית מאד בבית כולו.

● המיטה כבסיס החשוב - זה נכון כמובן שבכל חדר שינה, גם הסטנדרטי ביותר, המיטה היא האלמנט המרכזי ביותר. צריך להבין כמובן, איך זה בא לידי ביטוי בחדרי השינה היוקרתיים. שימו לב כי מיטה יוקרתית לא צריכה להיות עמוסה בהכרח בכל מיני פרטים, וזו לא חייבת להיות מיטת אפיריון. החשיבות כאן היא באיכות של המיטה - ששלד העץ שלה יהיה איכותי במיוחד, שאתם תבחרו במזרנים האיכותיים ביותר שיש, וכמובן גם במצעי משי מפנקים מאד. ליד המיטה, חשוב לשמור על סביבה מסודרת ולא עמוסה בפריטים. כלומר, המיטה לא יכולה להיות בחדר שינה יוקרתי בין הארון לבין ערימה של שידות וספריות. במקום זה, כדאי להסתפק בהצבת שידה אחת מהצד של המיטה ולא יותר מכך. דווקא המינימליזם הזה - מדגיש מאד את האיכות של המיטה וחדר השינה כולו.

אפשר גם חיפוי חדש לקיר - ואפילו קמין!

כשאתם מעצבים חדר שינה, שימו לב גם לקירות כי הם יכולים להיות הגורם שיבדיל בין חדר שינה רגיל לבין אחיו היוקרתי. חדר שינה יוקרתי יכול להיות עם חיפויי קיר מיוחדים – כולל חיפויים מעץ או חומר דמוי עץ. ניתן לשלב גם בתוך חדר השינה קמין יוקרתי במיוחד שישתלב בקיר העץ, להשלמת האווירה היוקרתית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים