כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עובדים במשרד? כך תחסכו בשימוש במדפסות

אדם הפותח עסק במשרד חדש נדרש לרכוש עשרות פריטים שונים, מריהוט משרדי ועד מכשירים אלקטרונים שישמשו אותו בעבודתו. מכוון שזוהי מעמסה כלכלית גדולה, בחרנו עבורכם מספר טיפים לחיסכון ברכישת מדפסת.

06/12/2015

איך אפשר בלי מדפסת?

איך אפשר בלי מדפסת?
בעוד ניתן בקלות לוותר על מכשיר למינציה, לדוגמא, קשה להסתדר ללא מדפסת.
חשיבות מדפסות במשרדים היא גבוהה כיוון שבעזרתה ניתן לטפל בתנועת המסמכים פנימה ואל מחוץ לעסק, לתעד עסקאות חשובות, לטפל בבירוקרטיה הקשורה בהעסקת עובדים ובחוזים מול ספקים ונותני שירות. לכן, אם אתם חושבים לוותר כליל על שימוש במדפסת דעו כי אתם עושים טעות גדולה.

חשבו על זה כך: וויתור על מדפסת לא "יעלים" את הצורך בהדפסות ולכן תאלצו למצוא מקור אחר להדפסה, משרדי רשות הדואר למשל, או חנויות כמו "אופיס דיפו". אם תשימו על כף המאזניים את כמות האנרגיה שתשקיעו בריצות לדואר/חנות, המתנה ממושכת ואז מתן תשלום גבוה עבור ההדפסה – תגלו שאין בדבר כדאיות כלכלית ולא תמורה הולמת לכספכם, או למאמץ הפיזי שתתבקשו להשקיע.

לכן, הפתרון הוא בשימוש נבון וחסכוני במדפסת.
כיצד? בעזרת הטיפים הבאים.

השכירו מדפסת במקום לרכוש אחת למשרד

רכישת מדפסת מחייבת אתכם להוציא מיידית סכום כסף גדול, או לשלם סכום חודשי תוך תפיסת מסגרת האשראי. שתי הפעולות הללו עלולות להכביד על התקציב. לכן, שקלו לשכור מדפסת.

המדפסות המוצעות במסלול השכרה זהות למדפסות הנמכרות בשוק, כך שאינכם מתפשרים על איכות. המחירים נוחים הרבה יותר, מסלול התשלומים מדורג ואינו מכביד וניתן לבחור את טווח ההשכרה המתאים לכם ביותר: מחודש אחד ועד 36 חודשים, בהתאם לתנאי השימוש שמציעים נותני השירות השונים.

העדיפו מדפסת הכוללת גם סורק ומכונת צילום

הטכנולוגיה המתקדמת מזמנת לנו הזדמנויות רבות לחיסכון, כמו למשל: רכישת (או השכרת) מדפסת משולבת הכוללת גם מכשיר פקס, סורק ומכונת צילום! ככל שהמדפסת כוללת בתוכה יותר אמצעים טכנולוגים אחרים, כך החיסכון גדל.

היתרון הטכנולוגי הגדול הוא שהמדפסות המשולבות אינן גדולות בהרבה מהמדפסות הרגילות, ולכן תוכלו להציבן בכל מקום במשרד ללא הפרעה לטווח התנועה במרחב.

השתמשו בדפי צילום ממוחזרים שעלותם נמוכה

לצד ההוצאות עבור הטונר והדיו, גם רכישת דפים לצילום היא הוצאה לא קטנה בכלל. לכן, העדיפו לרכוש דפי צילום מחומרים ממוחזרים, שנראים זהים לחלוטין לדפים הרגילים (לבנים ובאותו הגודל), רק זולים יותר בשל טכניקת הפיתוח שלהם.

בדקו מול ספק המדפסות האם הוא יכול להמליץ על נייר מסוג זה או אחר, בכדי להבטיח פעילות תקינה של המדפסת ובעלות סבירה לכל כיס. בהצלחה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים