כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שחשוב לדעת על עבודה בחברת שמירה

אחת המשרות שתמיד אפשר למצוא בה עבודה, היא המשרה בחברת אבטחה. יש כיום לא מעט חברות שמירה שמציעות משרות שונות - ואתם כמובן רוצים להשתלב בהן.

07/12/2015

למה לעבוד בחברת שמירה?

למה לעבוד בחברת שמירה?
היתרון הוא שאנשים רבים יכולים לעבוד בחברות הללו - סטודנטים, נשים, בוגרים, ועוד רבים אחרים. השאלה היא כמובן, מה בעצם צריך לדעת כדי להתחיל לעבוד בחברת השמירה? האם חברות שמירה מציבות תנאים לעבודה? האם יש עדיפות לאוכלוסיות מסוימות? ואיך זה משפיע על השכר? כל התנאים בעבודה שחשוב להכיר:

● רמת רובאי

כמעט כל חברת שמירה ואבטחה, תדרוש מכם רמת רובאי מינימלית - רמת הרובאי נקבעת כידוע במהלך השירות הצבאי במהלך הטירונות, קורס יסוד, קורס קצינים, וכיו"ב. לרוב, חברות שמירה, ידרשו רמת רובאי 02 ומעלה לפחות - אפילו עבור שומרים ומאבטחים שאינם נושאים נשק. אם מדובר על מאבטח נושא נשק - תידרש רמת רובאי 03 ומעלה. לעתים עבור משימות אבטחה מורכבות במיוחד (למשל אבטחת אישים, אבטחת אירועי ספורט ועוד) תידרש אף רמת רובאי גבוהה יותר, וניסיון צבאי משמעותי במיוחד.

● רישיון נשק

כל מי שרוצה לעבוד במסגרת של חברת השמירה, וגם יחזיק נשק, צריך להיות כמובן עם רישיון נשק תקף. ברמת העיקרון, חברות שמירה לא מציבות את החזקת הרישיון כתנאי, כי הן יכולות גם להכשיר אתה אדם להשתמש בנשק אישי, ולדאוג שיקבל את הרישיון. עם זאת, במידה וכבר יש לכם רישיון בתוקף - זה בהחלט יכול להיות יתרון ניכר.

● ומה בנוגע לתנאים?

ככל שמדובר על משימת שמירה שנחשבת מורכבת יותר, כך השכר שלה עולה. אם מדובר למשל על שמירה ללא נשק, השכר הבסיסי יהיה נמוך יותר מאשר שמירה עם נשק, ואם מדובר על משימות אבטחה מורכבות באזורים נפיצים - השכר כמובן עולה.

האם כדאי לכם להגיש קורות חיים?

התשובה היא חיובית בהחלט. כשאתם מחפשים משרה בתחום האבטחה, אפשר כמובן גם לפנות לכמה חברות שונות במקביל ולהציע להן את קורות החיים שלכם - הבליטו במיוחד את השירות הצבאי שלכם, וכל ניסיון נוסף שיש לכם בתחום, ואפשר ותתקבלו למשרה משתלמת במיוחד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים