כרגע באתר
7
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד נמנע את הפריצה הבאה?

הטכנולוגיה המתקדמת מציעה לנו כיום מגוון רחב של פתרונות, המספקים מענה לצרכים שונים ובאים לפתור בעיות מסוגים שונים.

08/12/2015
ניתן למצוא כיום מבחר של אמצעים מתקדמים, המתאימים לבתים פרטיים ולדירות בבניינים משותפים, כאלה, העוזרים לשמור על בטיחות המבנה וגם על בטיחותם של הדיירים. בזכות שלל הפתרונות השונים, הקיימים בשוק כיום, אפשר למנוע לא מעט עוגמת נפש וגם את גניבתם של פריטים בעלי ערך רב. הנה כמה דרכים שיעזרו לכם למנוע את הפריצה הבאה:

1. מצלמות אבטחה בדירה

התקנת מצלמות אבטחה בדירה היא פתרון מקובל ופופולארי מאד כיום ולא בכדי. מצלמות האבטחה מתאימות הן לבתים פרטיים והן לעסקים והן יכולות למנוע פריצות וגניבות. את המצלמות ניתן להתקין בכניסה לבית וגם בחדריו השונים ואפשר למצוא אותן בטווח רחב של מחירים. מצלמות אלו כוללות טכנולוגיה מתקדמת, חלקן משוכללות מאד וחלקן פשוטות. על חלק ממצלמות האבטחה ניתן לשלוט גם באמצעות שלט רחוק ולעקוב אחר המתרחש בדירה גם אם לא נמצאים בה, מכל מקום ובכל שעה.

2. מערכת אזעקה

לצד התקנת מצלמות אבטחה בדירה, התקנה של מערכת אזעקה היא פתרון פופולארי נוסף, אותו אפשר למצוא בבתים רבים. מערכת אזעקה היא מענה מצוין למי שרוצה להגן על הרכוש וכמובן גם על דיירי הבית. אפשר למצוא כיום סוגים שונים של מערכות אזעקה, שבחלקן מתקדמות ומשוכללות במיוחד. את מערכת האזעקה ניתן לחבר ישירות למוקד, היוצר קשר עם בעלי הדירה ושולח, במידה והם אינם נמצאים בה, צוות ביטחון הבוחן את המקום ובודק האם אכן ארעה בה פריצה. את מערכת האזעקה אפשר לחבר בכל מקום והיא מוצעת כיום בטווח רחב של מחירים.

3. מנעול ביומטרי

מדובר באחד הפתרונות החדישים ביותר, המוצעים כיום בשוק, הכולל טכנולוגיה מתקדמת במיוחד. מנעול זה מתבסס על טביעות אצבע או על כרטיס חכם. הוא איננו בהכרח מתאים לכל אחד, וגם לא תמיד מתאים למשפחות עם ילדים. הוא מהווה פתרון מצוין למי שמחפש מענה המחליף את המפתח, אך יחד עם זאת כזה המציע רמת בטיחות גבוהה מאד.

4. הדלקת מכשירים בבית

רבים בוחרים בפתרון מוכר ופשוט יותר: הדלקת מכשירי החשמל בבית, כמו הטלוויזיה למשל וכל האורות בחדרים כדי להתריע את הפורצים. כשרואים זאת, נדמה שיש בבית אנשים ולכן לא מנסים לפורץ. לא תמיד העניין עובד, שכן מדובר בטריק המוכר על ידי הפורצים. מצד שני, לעיתים זה אכן משכנע ונדמה שדיירי הבית נמצאים, למרות שאינם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים