כרגע באתר
5
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לעצב עם זכוכית

זכוכית. שקופה, אלגנטית ותמיד באופנה. זכוכית מאז ומעולם הייתה אלמנט עיצובי מאוד חשוב של חללים משום יתרונות השקיפות שלה. היא שם והיא לא שם. אז אם ברצונכם להצטרף לטרנד, הכתבה הבאה בשבילכם!

13/11/2012

מראות כיצירות אומנות

ראי ראי שעל הקיר... עם כל כך הרבה צורות, גדלים וסגנונות, מראות הן אלמנט דקורטיבי שייתן "הברקה" מיידית לחדר עם מינימום מאמץ. מראות יכולות לעשות פלאים, מהארת פינות חשוכות להוספת אלגנטיות ודרמה לכל אזור בבית וליצירת אשליה של מרחב.
מראות, בנוסף לשימוש הפונקיונלי שלהן הן ממש יכולות לשמש כיצירות אומנות. לא משנה מה הטעם שלכם, נקי או מפואר.
מראות בחללי הבית באות לתפוס את העין ולהשאיר חותם מרשים.

הפוטוגניות של דלתות זכוכית

הפוטוגניות של דלתות זכוכית
דלתות זכוכית בבתים בדרך כלל משמשות כדלתות של ארונות המטבח. לדלתות זכוכית במטבח יש כמה יתרונות וכמה חסרונות. היתרונות שלהן הוא שהן ישר משדרגות כל מטבח לרמת אלגנטיות אחרת. השקיפות של הארונות מחדירה משב רוח מרענן ואלגנטי לכל מטבח.
מה החסרונות? במקרה של דלתות זכוכית הסוגרים את ארונות המטבח התוכן שלהם חייב להיות כל הזמן "פוטוגני" משום השקיפות. כלומר דברי הארון צריכים להיות מסודרים כך שיהיו ממש חלק מעיצוב המטבח.

מדפי זכוכית - הם שם בכלל?

מדפי זכוכית ייתנו לכל נישה או קיר תחושה של מרחב. התכונה של מדפים חוץ מלחסוך מקום הוא להאפיל על הקיר ולהקטין את החדר. אך בבניית מדפי זכוכית אנו נהנים מיתרון החסכון במקום ולא גורמים להקטנת החלל בגלל השקיפות של המדפים שהם כמעט בלתי נראים.
מלבד זאת, הם יוצרים מראה יוקרתי, נקי ואלגנטי.

פינות אוכל - שקוף שאתם רואים את זה

פינות אוכל מזכוכית הוא ללא ספק הטרנד החם היום. היום, יותר מתמיד ישנה מודעות גוברת לניצול חללים בבית ופתרונות אחסון לבתים קטנים. פינת אוכל מזכוכית נותנת יש תחושת של מרחביות במקרים שלפינת האוכל יש מקום מוגבל או שהיא חלק מהסלון כמו בהרבה דירות קטנות. זכוכית במקרה כזה לא "תסגור" את חלל פינת האוכל, אלא להפך, "תפתח" אותו ותיצור אשלייה של מרווח.

המאמר באדיבות אדר זכוכית

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים