כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פינוי ובינוי ברמת גן

כיצד נראה היצע הדירות הקיים ברמת גן, ומה האפשרויות שלנו כאשר אנחנו רוצים לרכוש בה דירה?

13/12/2015

מהן האפשרויות שלנו כאשר אנחנו רוצים לרכוש דירה ברמת גן?

העיר רמת גן היא אחת הערים שמצטיינות לאורך שנים באיכות חיים גבוהה ועקבית במיוחד. בין אם בשל הריאות הירוקות הרבות בעיר זו, בשל האוכלוסייה האיכותית שהתרכזה בה לאורך השנים, בשל מערכת החינוך האיכותית באופן עקבי לאורך שנים, בשל הקרבה לתל אביב והגישה הנוחה לגוש דן כולו, או בשל כל סיבה אפשרית אחרת – רמת גן מהווה יעד פופולארי במיוחד עבור צעירים רבים שרוצים להתחיל את חייהם הבוגרים והמשפחתיים.

כיצד נראה היצע הדירות הקיים ברמת גן

כיצד נראה היצע הדירות הקיים ברמת גן
היצע הדירות הנוכחי ברמת גן הוא יחסית בעייתי ויש לו כמה מאפיינים ייחודיים. תנופות הבנייה הגדולות ברמת גן התרחשו בשנות ה-50, ה-70, ולאחר מכן בשנות ה-90, ואכן בניינים רבים ברמת גן נותרו מיושנים. שווי הקרקע הגבוה מכתיב כי גם בבניינים ישנים לעתים המחירים הם גבוהים יחסית לאיכות הבניין – אך בהקשר זה חשוב במיוחד להכיר את האפשרויות של פינוי ובינוי ברמת גן שיכולות להיות רווחיות במיוחד עבורנו.

מה זה בדיוק פינוי ובינוי?

פינוי ובינוי הוא סטטוס של שטח עירוני, שהוכרז על ידי משרד השיכון והבינוי כשטח שבו יהרסו או נהרסים בתי המגורים הקיימים, ונבנים תחתיהם בתים חדשים – בדרך כלל מגדלים ופרויקטים איכותיים של דיור. משרד הבינוי הוא זה שבכוחו להכריז על שטח כעל מתחם פינוי ובינוי באמצעות צו הכרזה, שלמעשה מחייב את הדיירים לעבור את התהליך הזה – שבדרך כלל רווחי מאוד עבורם לעבור גם כך. במסגרת פרויקט של פינוי ובינוי, ישנה התחייבות כלפי בעלי הנכסים הקיימים לשכר דירה לאורך כל התהליך, שיש התחייבות לסיומו בתקופה של עד שלוש שנים. בסוף התהליך, מקבלים הדיירים נכס בגודל ושווי שווים או גדולים מאלה שהיו להם לפני כן.

ומה עם רמת גן?

בשל הבנייה הישנה בה מחד, ומאידך גם ההגירה החיובית שתמיד רוצה להגיע לרמת גן וסביבתה, ישנם לא מעט פרויקטים של פינוי ובינוי ברמת גן שכדאי להכיר ולמצות. בין אם באזורים הישנים של רמת עמידר ודרום רמת גן, ובין אם באזורים שעל גבול הירקון ותל אביב – יש כמה וכמה פרויקטים של פינוי ובינוי שמבטיחים איכות חיים גבוהה לדיירים הקיימים ומהווים אפשרות איכותית עבור מי שמחפש לעבור לרמת גן בהזדמנות.

דירה במגדל איכותי וחדש ברמת גן מעולם לא הייתה יותר ברת השגה

דרך בעלות על נכסים ישנים ברמת גן, ודרך ניצול הזדמנויות של פינוי ובינוי ברמת גן, דירה במגדל חדש ואיכותי באזור נחשק ומרכזי בארץ מעולם לא הייתה זמינה וברת השגה יותר מהיום. כל מה שצריך הוא רק לדעת לנצל הזדמנויות – וההזדמנויות האלה קיימות היום.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים