כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב הדירה עם בטון מוחלק

למרות תדמיתו השלילית של הבטון, כחומר בעל יעילות וחוזק בלבד, וללא תכונות עיצוביות איכותיות – המצב בפועל כיום הוא שונה מאוד. במאמר זה נבין בדיוק מה הוא הבטון המוחלק ומה יתרונותיו בעיצוב הדירה שלנו.

14/12/2015

כיצד בטון מוחלק הופך למשטח איכותי?

סביר להניח שעבור רובנו, כאשר אנחנו שומעים את המילה בטון התמונה שעולה בראש שלנו היא די עגמומית – חומר גלם גס ואפרורי, שבו משתמשים בעיקר בכדי לבנות חדרים אטומים, מרחבים מוגנים ושלדות של בתים, בשל עמידותו וחוזקו הגבוהים באופן יחסי. עם זאת, סביר להניח שרובנו לא חושבים ברצינות כי בטון יכול להפוך למשטח איכותי עבור ריצוף הדירה שלהם – וזה בדיוק מה שהוא יכול להיות כאשר בוחרים באפשרות איכותית של בטון מוחלק. מדובר, למעשה, בבטון רגיל שעובר תהליך של החלקה על ידי פרופלור מיוחד שהופך אותו למשטח חלק ומוריד ממנו את התכונות הגסות שלו. בתהליך הייצור שלו ניתן לשלב גם צבעים שנותנים לו אלמנט עיצובי איכותי נוסף, ובסוף התהליך מצפים בשכבת הגנה נוספת, כך שמתקבלת לבסוף רצפה איכותית, חלקה ודקורטיבית.

כיצד נעצב עם הבטון המוחלק?

כיצד נעצב עם הבטון המוחלק?
בכדי לעצב את הדירה שלנו עם בטון מוחלק כדאי שנכיר את האפשרויות השונות בתחום. בתור התחלה, חשוב להבין כי האפשרויות מבחינת צבע הן נרחבות למדי, וכל מה שצריך הוא לבחור את האפשרות המתאימה ביותר לבית שלנו בכדי להבטיח את המשטח האיכותי ביותר מבחינה דקורטיבית. לאחר מכן, חשוב להבין באיזו דוגמה אנחנו רוצים את הבטון – משום שאחד מיתרונותיו של הבטון המוחלק הוא ביכולת שלנו לחרוץ בו דוגמאות שונות, כך שאנחנו מקבלים דוגמאות דקורטיביות מבלי להסתבך עם מרצפות של ממש.

יתרונות הבטון המוחלק

כאשר אנחנו מעצבים את הדירה שלנו עם הבטון המוחלק, אנחנו נהנים למעשה מהיתרונות של שני העולמות – זה היעיל וזה הדקורטיבי. חשוב לזכור כי הבטון המוחלק הוא בסופו של דבר בטון לכל דבר ועניין, ומשום כך אנחנו נהנים איתו מהיתרונות הבולטים של הבטון כחומר גלם – עמידות גבוהה בפני שחיקה, עמידה במבחן הזמן, בטיחות מלאה מפני החלקה ומפני פגיעות שונות, ובאופן כללי משטח עמיד ואיכותי לאורך זמן. כל זאת – מבלי לוותר על האיכות הדקורטיבית של רצפה מעוצבת, אסתטית ואיכותית. למעשה, יתרונות הבטון המוחלק מאפשרים לנו ליהנות מכל מה שאנחנו רק מחפשים בריצוף הדירה שלנו.

לשלב בין אסתטיקה ובין פרקטיקה

כאשר אנחנו מרצפים את הדירה שלנו, אנחנו רוצים ליצור משטח שמצד אחד יהיה יעיל ופרקטי וישמש אותנו בצורה האיכותית ביותר שניתן, ומצד שני גם יהיה אסתטי וישדרג בכך את איכות החיים בבית שלנו. התשובה, כפי שהראינו לכם כאן, היא בטון מוחלק.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים