כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך נבחר כספות לבית בצורה הטובה ביותר

כספות ופתרונות מיגון מאפשרות לנו לשמור על ציוד יקר ערך גם בתוך הבית הפרטי. במאמר הבא נסביר כיצד בוחרים פתרונות כאלה ונבין מה ההבדלים בין הדגמים השונים

16/12/2015
כספת ביתית היא פתרון מיגון אידיאלי. אפשר להשתמש בפתרונות כאלה כדי לשמור על ציוד יקר ערך, מסמכים רגישים, כסף מזומן ותכשיטים. הפתרונות מותאמים מראש לצרכי הלקוח והם מגיעים במגוון רחב של דגמים. בעזרת פתרונות מיגון ניתן לשפר את תחושת הביטחון ולישון בשקט בלילה. יחד עם זאת, לא כולם יודעים כיצד לבחור אותם.
הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לבעלי בתים פרטיים להגן על ציוד יקר ערך או כסף מזומן:

א. מידות משקל והמפרט הטכני

השלב הראשון בבחירת פתרונות מיגון היא לבדוק את המידות והמפרט הטכני. יש להתייחס למידות חיצוניות כדי לפנות מספיק מקום בתוך חדרי הבית, אך להביא בחשבון גם את המידות הפנימיות. ניתן גם להשוות בין כספות לפי משקל.

ב. מספר דלתות וסוג הנעילה

בשלב השני בוחרים פתרונות מיגון לבית לפי מספר הדלתות וסוג המנעול. רוב פתרונות המיגון הביתיים מגיעים עם דלת אחת, אך במקרים מיוחדים ניתן להזמין דגמים עם שתי דלתות. האפשרויות לבחירת המנעול כוללות קומבינציה או מנעול אלקטרוני. למנעול אלקטרוני יש קוד סודי עם 3-8 ספרות והוא ניתן לשינוי על ידי הלקוח. בנוסף, את רוב המנעולים האלקטרוניים ניתן לפתוח בשעת חירום גם באמצעות מפתח ייעודי.

ג. הכנה לאזעקה

כדאי לנצל את ההזדמנות של בחירת פתרונות מיגון לבית על מנת למצוא דגם עם קדח הכנה לאזעקה. את הקדח מבצעים בדופן הכספות ובמטרה לחבר את מערכת האזעקה הביתית.

ד. דרישות חברת הביטוח

מי שרוצה להתקין פתרונות מיגון במטרה להוזיל את עלויות פוליסת הביטוח הביתי צריך לבדוק מה דרישות החברה. לכל חברת ביטוח יש דרישות אחרות המתייחסות להגנה על ציוד יקר ערך, כסף מזומן ונשקים. אפשר גם למצוא דגמים מסוימים של פתרונות מיגון חסיני אש.

ה. מספר מדפים

ללקוחות פרטיים יש פריבילגיה לבחור פתרונות מיגון גם על פי רמת הנוחות. הנוחות נקבעת לפי מספר המדפים. אפשר למצוא דגמים עם מדף אחד כדי להכיל בתוכו פריטים יחסית גדולים, או להעדיף דגמים עם 5 מדפים וכך להשתמש בהם לאחסון מסמכים.

התקנה מקצועית ותקופת אחריות

אי אפשר לבחור כספות לבית מבלי לברר על שיטת ההתקנה. ההתקנה חייבת להיות מקצועית ולהתבצע תוך מתן תקופת אחריות. חשוב להשוות בין חברות העוסקות בתחום, לקבל המלצות מטעם לקוחות קודמים ולפגוש לפחות פעם אחת את המתקין.
יש לבדוק האם מדובר על מתקין מנוסה ובעל הסמכה ייעודית. כך ניתן להתקין פתרונות מיגון בחדרי שינה, בסלון או בחדרים רגישים אחרים ברחבי הבית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים