כרגע באתר
4
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד בוחרים אזור מגורים?

מתכננים לרכוש דירה ומעוניינים לדעת כיצד עליכם לבחור מיקום נכון ואזור מגורים המתאים ביותר עבורכם?

20/12/2015
ובכן, כדי לבחור מקום מגורים יש להתחשב בכמה פרמטרים חשובים כמו - מרחק מהבית לעבודה, נגישות לכבישים מהירים, עומסי תנועה, טיפוח סביבתי, מוסדות חינוך קרובים לבית, פארקים עם מתקני שעשועים לילדים, רמה סוציו אקונומית של התושבים באזור, שירותי רפואה ושירותים נוספים חשובים כמו בנק, דואר, עירייה, מתנ"ס ועוד. לפניכם כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור אזור מגורים העונה על הצרכים הייחודיים והמאפיינים האישיים שלכם.

רמה סוציו אקונומית באזור המגורים

כהורים לילדים לבטח אתם מעוניינים להעניק לילדכם את החינוך הטוב ביותר. ידוע כי סביבת המגורים משפיעה באופן ישיר על התפתחות הילד, לכן טרם רכישת הדירה עליכם לבדוק בקפידה איזה מוסדות חינוך יש באזור ומהי רמת החינוך בהם. כדאי לשוחח עם תושבים הגרים באזור כדי להתרשם ולהכיר את הפתרונות הקיימים. מעבר לכך, ככל שהרמה החברתית והכלכלית של תושבי אזור המגורים גבוהה יותר, כך איכות החיים שלכם תהיה טובה יותר.
לכן, אם אתם מחפשים דירות למכירה בחולון כדאי לקרוא מידע אודות השכונות השונות על מנת לקבל החלטה נכונה. כמו כן, מומלץ לבקר באזור בשעות שונות במשך היום כדי להכיר את האזור ולהתרשם ממנו, בנוסף, חשוב לקבל ייעוץ ממשרד תיווך מוביל ומוכר שיכול לסייע לכם לקבל החלטה נכונה ולמצוא עבורכם דירה איכותית התואמת את הצרכים שלכם.

נגישות לכבישים מהירים

אחד השיקולים המרכזיים לבחירת אזור מגורים הוא נגישות המקום והקלות בה תוכלו לצאת ולהגיע לעבודה. לכן, חשוב לבדוק מהם דרכי הגישה לאזור המגורים, כיצד תוכלו להגיע למקום העבודה במהירות וללא עומסי תנועה כבדים, ומומלץ לסייר במקום בשעות שונות, במיוחד בשעות הנחשבות לעמוסות ביותר, בבוקר ואחה"צ.

טיפוח סביבתי

כדי לבחור אזור מגורים עליכם להכיר את המקום על מנת להתרשם מהטיפוח הסביבתי ומהמתקנים הנמצאים קרוב, לרבות פארק ירוק עם מתקני שעשועים, חנויות, רשתות שיווק, קניון וכדומה. ככל שהסביבה מטופחת יותר כך תיהנו מאיכות חיים גבוהה. לכן, חשוב לבדוק איזה שטחים ירוקים נמצאים בסמוך לדירה אותה אתם מעוניינים לרכוש. אגב, כדאי לבדוק גם את נושא החניה באזור.
בנוסף, כדאי לבדוק האם הסביבה בטוחה כך שתוכלו ללכת ללא חשש ברחובות השכונה, במיוחד אם יש לכם ילדים. מעבר לכך, כדאי לדלות נתונים אודות רמת הפשיעה באזור, לרבות פריצות לבתים וגניבת כלי רכב, ויש לבדוק האם האזור בטוח לילידם ואין בו מפגעים סביבתיים כמו קרינה גבוהה, אתרי בנייה, בורות פתוחים וכו'.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים