כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהם אפיקי ההשקעה לשנת 2016?

שנת 2016 בפתח וכעת הזמן לבחון את אפיקי ההשקעה לשנה החדשה הבאה עלינו בברכה.

20/12/2015
למעשה, שנת 2016 צפויה להיות דומה לשנה החולפת, הריבית במשק הישראלי עדיין נמוכה וכמעט אפסית, לכן המשקיעים בארץ נמנעים מהפקדת כספם לתוכניות חיסכון בבנקים, אך גם הבורסה ממשיכה להיות תנודתית, ולכן אינה מהווה חלופה אטרקטיבית עבור ציבור המשקיעים. הפתרון המשתלם ביותר עבור המשקיע הישראלי הוא להשקיע בנדל"ן וליהנות מתשואה גבוהה ומאפשרות לממש רווחים תוך זמן קצר יחסית. אמנם ניתן לשקול גם אפשרויות להשקיע את הכסף בנדל"ן בארה"ב או בגרמניה, אך המרחק הרב, אי ההבנה בשווקי הנדל"ן בחו"ל, וחוסר הוודאות, כל אלו ועוד מונעים מרבים מהמשקיעים לבחור אופציה זו.

להשקיע בשוק הנדל"ן בארץ

ישראלים רבים מחפשים אפיקי השקעה אטרקטיביים המאפשרים להם ליהנות מתשואה גבוהה ברמת סיכון נמוכה ככל הניתן. אם עד לפני מספר שנים היו המשקיעים נוהגים להפקיד את כספם לתוכניות חיסכון ארוכות טווח ולפק"מים בבנקים, הרי כיום הריבית האפסית הביאה לכך כי המשקיע הישראלי נאלץ לחפש פתרונות אחרים ואטרקטיביים יותר. גם הבורסה בתל אביב פחות אטרקטיבית כיום בגלל התנודתיות הגבוהה והסיכון הרב להפסיד כסף. לכן, הפתרון המשתלם והיעיל ביותר לכסף שלכם הוא השקעות נדלן בארץ, אך מומלץ לעשות זאת באמצעות חברת השקעות המתמחה בכך. עם זאת, תמיד מומלץ לפזר סיכונים ולכן חשוב להשקיע באפיקים שונים, ובמיוחד בנדל"ן הנחשב לאפיק ההשקעה אטרקטיבי ביותר.

מסלולי השקעה

כדאי לדעת כי באמצעות חברה המתמחה ביזמות ובהשקעות נדל"ן ניתן לאתר נכסים במיקומים אטרקטיביים וליהנות מיתרונות רבים כגון מינוף על ידי הבנק, תשואה גבוהה וקבועה, עליית ערך קבועה של הנכס, ואפשרות לקבל שכירות חודשית כדי ליהנות מהכנסה קבועה ומשתלמת. כדי להשקיע בחוכמה בנדל"ן בארץ יש להיעזר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב, החברה מפעילה מערך סוכנים בפריסה ארצית על מנת לאתר נכסים אטרקטיביים. המשקיע נהנה מליווי צמוד על ידי צוות מקצועי ומנוסה, כך הוא יכול לחסוך את כאבי הראש הנלווים להשקעות בתחום הנדל"ן, יש לציין כי באמצעות החברה ניתן להשקיע גם בסכומים נמוכים ותוך פיזור סיכונים רחב.
הריבית הנמוכה במשק מאפשרת למשקיע לקחת משכנתא בתנאים אטרקטיביים במיוחד, ולמנף את השקעותיו על מנת ליהנות מתשואה גבוהה, ומנדל"ן מניב המאפשר לו לזכות בהכנסה חודשית קבועה. לאחר עליית הערך של הנכס ניתן למכור אותו וליהנות מרווח גבוה, כך ניתן להמשיך ולהשקיע בנדל"ן, לצבור הון גדול המאפשר לשפר את רמת החיים וליהנות מאפיק השקעה משתלם וללא תחרות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים