כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת אוזניות אלחוטיות חדשות או יד שנייה?

אם אתם מעוניינים לרכוש אוזניות אלחוטיות, בוודאי אחת ההתלבטויות הגדולות שלכם הינה האם לרכוש אוזניות חדשות ישירות מהחברה, או לחפש אוזניות אלחוטיות מיד שניה.

20/12/2015

אז מה באמת כדאי?

אז מה באמת כדאי?
האופציה של רכישת מכשירי חשמל, ובכלל, מגוון רחב של מוצרים, מיד שניה, הפכה לאופציה הרבה יותר מוכרת והרבה יותר פופולארית בשנים האחרונות ורבים בוחרים באופציה הזו בכדי להעניק לעצמם אפשרות לרכוש את המוצרים להם הם זקוקים, או המוצים אותם הם רוצים, במחירים הרבה יותר נוחים והרבה יותר הגיוניים. כמובן, יחד עם האפשרות לחיסכון כספי, יתרון גדול מאוד, ישנם כמה חסרונות שחשוב שתכירו ותדעו כיצד להתמודד איתם כשאתם רוכשים מוצרים מיד שניה, ובפרט מוצרי חשמל.

אחריות

כשרוכשים אוזניות אלחוטיות, או כל מוצר אחר, מיד שניה, אחד החסרונות העיקריים הוא שאינכם מקבלים אחריות על המוצר, דבר אשר בסופו של דבר עלול לגרום לכם להיתקע עם מוצר שאיננו תקין זמן קצר לאחר הרכישה שלו, ואין לכם אל מי לפנות בעניין. יחד עם זאת, ניתן לפתור את העניין בצורה פשוטה - לרכוש מוצר חדש יחסית, עליו עדיין קיימת אחריות היצרן. בעת רכישה של מוצר שכזה אתם יכולים לחתום עם המוכר על חוזה שבמקרה שישנה תקלה או בעיה תוכלו לשלוח דרכו את המוצר לתיקון במסגרת האחריות, וכך אתם יכולים להיות הרבה יותר בטוחים בעת הרכישה.

תקינות המוצר

עוד חיסרון ברכישה של מוצרים כמו אוזניות אלחוטיות מיד שניה הינו שאין לכם שום הבטחה על כך שהמוצר תקין במאת האחוזים. אתם יכולים לבדוק את המוצר בעת הרכישה ולפספס בעיות אשר קיימות במוצר ויתגלו רק מאוחר יותר, בעיות אשר ימנעו מכם להשתמש באותו מוצר בצורה טובה ותקינה. הדרך להתמודד עם החיסרון הזה הינה פשוטה - בעת הרכישה דרשו מהמוכר לחתום על חוזה בו הוא מפרט את מצבו של המוצר ומתחייב לפצות אתכם בהחזר מלא או חלקי במידה ותתגלה תקלה אשר קיימת במוצר והוא לא סיפר לכם עליה. כמובן, חוזה זה יהיה תקף לכמה ימים בלבד בהם תוכלו לבדוק את המוצר ולאחר מכן, הוא באחריותכם המלאה.
עוד דרך להתמודד עם החיסרון הזה הינה להשאיר פיקדון אצל המוכר ולקחת את המוצר לבדיקה לכמה ימים. לאחר כמה ימים של שימוש תוכלו לדעת בצורה הרבה יותר טובה והאם כדאי לכם לרכוש אותו או לא.

שימוש חד פעמי או יום יומי?

כאשר מדובר על אוזניות אלחוטיות, השאלה העיקרית שאתם צריכים לשאול את עצמכם בכדי להחליט האם לרכוש חדשות או מיד שניה, היא האם הן מיועדות לשימוש יום יומי או רק מידי פעם. במידה ומדובר בשימוש יום יומי קבוע, כדאי לכם להשקיע ברכישה של אוזניות חדשות שילוו אתכם לתקופה ארוכה ללא בעיה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים