כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה הדרך היעילה ביותר למצוא עוזרת בית?

הדרישה לשירותי ניקיון בבתים פרטיים הולכת ועולה, וכיום קשה למדי למצוא עוזרת בית שתספק לכם שירות טוב. המלצות של חברים לא תמיד עוזרות, ופנייה לאדם זר אינה נוחה לאנשים רבים. אז מה עושים? על כך במאמר הבא.

13/11/2012
בשנים האחרונות אנו רואים דרישה הולכת וגדלה לשירותי ניקיון עבור אנשים פרטיים. אנשים מוצאים את עצמם עסוקים יותר ויותר בעבודה, במשימות הקשורות בגידול ילדים ובפעילות נוספת הגוזלת זמן רב, ופשוט לא נשאר להם זמן לניקוי שבועי של הבית. הפתרון הוא לפנות לעוזרת שתסייע בביצוע המשימה. עם זאת, השאלה הגדולה היא איך למצוא עובדת בצורה היעילה ביותר?

מה הסכנות בפנייה לעוזרת בית?

מה הסכנות בפנייה לעוזרת בית?
עוזרת בית צפויה להיכנס לבית שלכם, ותהיה לה נגישות לחפצים האישיים ביותר והיקרים לכם ביותר (לא רק מבחינה חומרית, אלא גם מבחינה נפשית). החשש הראשון של כל האנשים שנעזרים בשירותי ניקיון זה גניבה. בנוסף, חלקם מרגישים שלא בנוח עם הכנסה של אדם זר לביתם ולחייהם. בכל מקרה, למרות ההקלה הצפויה מהכיוון של מטלות בית, חיפוש עוזרת זה תהליך לא פשוט, וכדאי לבדוק היטב את מי מכניסים הביתה.

עצה מחברים

אין חכם כבעל ניסיון, וכמובן שהדרך הבטוחה ביותר להכניס הביתה אדם שאפשר לסמוך עליו זה לפנות למישהי שמספקת שירות לחברים או למכרים שלכם. עם זאת, הביקוש הגבוה הופך את המשימה הלכה למעשה לבלתי אפשרית, משום שאנשים מעבירים פרטים מפה לאוזן, וכך העוזרות הטובות ביותר מוצאות את עצמן בתעסוקה מלאה כל הזמן.

מודעות דרושים

כמובן שתמיד אפשר לפנות למודעות של מחפשי עבודה באינטרנט, ובשלבים הראשונים לפני שתלמדו לסמוך על העובדת החדשה שלכם, תוכלו להיות נוכחים בבית כשהיא עובדת. עם זאת, מרבית האנשים מעדיפים שלא לעשות זאת מכיוון שהם פוחדים מפני גניבות (גם כשהם נמצאים בבית), או פשוט מעבודה רשלנית. רבים גם מאמינים (ובצדק) שאי אפשר לבצע את העבודה ביעילות כשמישהו כל הזמן עומד ליד העובדת. מרבית האנשים פשוט לא מאמינים במציאת עובדים טובים דרך האינטרנט, ללא שום המלצות או היכרות מוקדמת.

פנייה לחברת ניקיון

ישנן חברות ניקיון שמעמידות לרשותכם שירותי ניקיון בבתים פרטיים. חברות אלו מעסיקות את העובדים שלהם לאורך זמן רב, ובמידה ויש תלונות מצד הלקוחות על התנהלות לא תקינה של העובדים, החברות מנתקות קשר עם אותם עובדים. בצורה זו, הלקוחות זוכים לשירות מצידם של אנשים מנוסים, שאמינותם נבדקה. מעבר לזאת, במרבית המקרים מדובר על אנשים מנוסים, שיודעים כיצד לספק את השירות הדרוש מבלי לגרום לחוסר נוחות לבעלי הבית. יתרון נוסף נעוץ בכך שכשאתם עובדים מול חברת ניקיון מסודרת, תמיד יהיה לכם מישהו או מישהי שיספקו מענה לצרכים שלכם. אם העובדת הקבועה שלכם בחופש, חברת הניקיון אחראית על מציאת מחליפים. כמובן ששירות זה עולה יותר מאשר היקשרות עם עובדת באופן פרטי, אך גם השירות שתקבלו יעיל ואמין יותר.
אם כן, הדרך הטובה ביותר למצוא עוזרת היא דרך המלצות של חברים. אך אם שיטה זו לא עובדת, כדאי מאוד לפנות לחברות ניקיון מוסדרות וותיקות, שימצאו לכם עוזרת שתענה לכל הציפיות שלכם.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים